پیش بینی رشد 140 درصدی قیمت توکن XRP ریپل توسط تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال

توکن XRP ریپل

از زمانی که جهت گیری قیمت ریپل آن را به یکی از ارزهای دیجیتالی که بدترین عملکرد را در بازار داشته تبدیل کرده است، بسیاری از سرمایه گذاران نارضایتی های خود را نسبت به شرکت ریپل ابزار کرده اند. البته از آنجایی که قیمت ریپل امروز شاهد جهش فراوانی بود، پیش بینی ها این است که این روند نزولی به زودی به پایان میرسد.

رشد 12 درصدی قیمت ریپل

در حال حاضر قیمت ریپل با رشد 12 درصدی خود با قیمت 22 سنت معامله میشود، که نسبت به نرخ اخیر 19.5 سنت و نسبت به پایین ترین قیمت چند روز گذشته خود یعنی 18 سنت، زمانی که بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بازار تحت فشار فروش قرار گرفتند، صعود فراوانی داشته است.

جهش امروز قیمت ریپل یکی از اولین افزایش های قیمت این ارز دیجیتال در طی چند ماه گذشته و زمانی که فروشندگان مطلوب ترین سوددهی را داشتند، بوده است. بنابراین، این احتمال وجود دارد که شاهد معکوس شدن روند نزولی به یک روند صعودی باشیم.

Big Cheds، یکی از تحلیلگران مشهور حوزه ارزهای دیجیتال، در توئیت خود درباره این افزایش قیمت ریپل صحبت کرده و اظهار داشته که این اتفاق، نتیجه ی نزدیک شدن باندهای بولینگر این ارز دیجیتال به یکدیگر بوده است. وی با اشاره به نمودار زیر گفته است که:

توکن XRP ریپل با نزدیک شدن باندهای بولینگر در شرف یک روند صعودی قرار دارد.

نمودار قیمت توکن XRP ریپل

از طرفی هم چون شرایط موجود در بازار کل ارزهای دیجیتال نشان میدهد که گاوها نسبت به خرس ها قدرت بیشتری دارند و بیت کوین و اکثر ارزهای دیجیتال مقاومت کلیدی خود را شکسته اند، میتواند باعث تشدید این جهش قیمت شود.

DonAlt، یکی از تحلیلگران و معامله گران مشهور بازار ارزهای دیجیتال، در توییت اخیر خود با اشاره به نمودار زیر و هدف گذاری قیمت 50 سنت که درواقع یک جهش 140 درصدی از قیمت فعلی ریپل است، درباره حرکت بعدی قیمت توکن XRP ریپل خاطرنشان کرده است که قیمت ریپل، می تواند افزایش فراوانی داشته باشد:

قیمت توکن XRP بلاخره به هدفگذاری من رسید. من چند روز پیش ریپل خریدم و البته پستی هم درباره آن گذاشتم، اما الان میخواهم بگویم که وجود حمایت طولانی مدت در کنار نگاه حسرت آمیز کسانی که منتقد این ارز دیجیتال هستند، شرایطی را برای من فراهم کرده است تا پوزیشن لانگ را به خودم بگیرم.

نمودار قیمت ریپل در صرافی بیت فینکس

اما آیا این که این جهش قیمت چیزی فراتر از یک پامپ و افزایش ساده ی قیمت باشد یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما اگر گاوهای بازار می خواهند پایین ترین نرخ اخیر قیمت توکن XRP به کف قیمت در طولانی مدت تبدیل شود، باید وارد عمل شوند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط