وال خبر ازانتقال 31 میلیون ریپل به بیت استمپ داد، آیا ریپل دوباره قیمت شکنی خواهد داشت؟

توکن XRP ریپل

افزایش قیمت ریپل : وال الرت توسط یک توییت اعلام کرد که 31،300،000 توکن XRP از یک کیف پول ناشناخته به صرافی Bitstamp ارسال شده است. کیف پول مورد نظر در گذشته میلیون ها تن از این توکن ها را که از یک کیف پول مشهور ریپل دریافت کرده و ممکن است قیمت شکنی ریپل دوباره اتفاق بیفتد.

آیا انجمن ریپل، افزایش قیمت ریپل را تحمل خواهد کرد؟

علیرغم مخالفت انجمن XRP، به نظر می رسد که ریپل از افزایش اخیر قیمت XRP و از سرگیری فروش آنها از توکن های پرداختی بین المللی بهره می برد. انجمن بنیاد ریپل تهدید کرده است که بر اساس اقدامات مشابه سال گذشته، دست به فورک این ارز دیجیتال خواهد زد.

همانطور که قبلاً توسط Bitcoinist گزارش شده بود، ریپل از فروش توکن XRP در سال 2018، مبلغ 533.7 میلیون دلار به دست آورده بود.

از آن زمان به بعد، سرمایه گذاران ریپل گفتند که قراردادی را امضا می کنند که از سرریز شدن توکن XRP در بازار جلوگیری می کند. با نگاهی به آدرس ارائه شده توسط وال الرت، الگوهای جالبی را می بینیم.

آدرس XRP در توییت آمده است: rKUy1Ew9VrA8YNm5ArgKup2E6iAwE1iMyC

این آدرس امروز 31،300،000 XRP به ارزش تقریبا 8.5 میلیون دلار به کیف پول صرافی Bitstamp ارسال کرد. در تاریخ 1/28/19 همان آدرس 463،420،929.99 توکن از ریپل دریافت کرد.

بیش از ده بار در دو سال گذشته ، همان کیف پول فروش چند میلیونی توکن XRP داشته است.  با قضاوت بر اساس این شواهد، به نظر می رسد که این کیف پول مستقیماً توسط ریپل یا یک موجودیت بسیار نزدیک به ریپل کنترل می شود.

قیمت شکنی XRP

جد مک کالب باعث قیمت شکنی یک میلیارد ریپل در ماه جاری شد

جد مک کالب بنیاد گذار آزمایشگاه های ریپل تا سال 2013 بود که این شرکت را ترک کرد تا استلار را شروع کند. مک کالب ریپل را به دلیل اختلاف نظر با سرمایه گذاران ترک کرد، اما 9.5 میلیارد XRP را به عنوان بخشی از نقش خود به عنوان بنیانگذار دریافت کرد.

در آغاز ماه جاری، 19 میلیون توکن به کیف پول مک کالب منتقل شد. در کل، این بنیانگذار بین سال های 2014 تا 2019 بیش از 1 میلیارد توکن XRP فروخته است.

نگرانی هایی در مورد قیمت شکنی XRPتوسط مک کالب پس از ترک ریپل وجود داشت. در نتیجه، مجبور به امضای یک توافق نامه که بخشی از مذاکرات بود، شد.

به نظر می رسد که مک کالب براساس شرایط توافق نامه، اجازه فروش یک میلیارد دلار را پیدا کرده است. به کریس لارسن، یکی دیگر از بنیانگذاران ریپل، نیز 9.5 میلیارد XRP پاداش داده شد و به شرکت ریپل، 80 میلیارد توکن داده شد.

اگر افزایش قیمت XRP نسبت به سایر کوین ها همچنان ادامهد پیدا کند، ممکن است این دپوها نیز ادامه یابد. مدیرعامل ریپل ، گارلینگ هاوس اخیراً گفته است كه ریپل در تلاش است تا آمازون ارز دیجیتال شود، بنابراین به احتمال زیاد سرمایه بیشتری برای گسترش مشاغل مورد نیاز است. آنها همچنین در بازارهای نقل و انتقالات، مشارکت استراتژیک ایجاد کرده اند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط