تحلیل‌گر برتر ارزهای دیجیتال تور دمیستر: حرف از بیت کوین 50 هزار دلاری دیوانگی نیست

تور دمیستر قیمت بیت کوین

پیشبینی قیمت بیتکوین توسط تور دمیستر (Tuur Demeester) هجوم موسسات مالی و سرمایه‌گذاری برای خرید بیت کوین را دلیلی برای رسیدن قیمت بیت کوین به محدوده 50 تا 100 هزار دلار می‌داند.

به گزارش کوین تلگراف، تور دمیستر سرمایه‌گذار و تحلیل‌گر مطرح بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که قیمت بیت کوین دیگر به زیر 6000 دلار نخواهند رفت. از طرفی، احتمال رشد قیمت تا منطقه 50 تا 100 هزار دلار در آینده افزایش یافته است.

طی ویدیوی منتشر شده توسط موسسه مساری (Messari) در روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه، دمیستر اذعان کرد که روند صعودی قیمت بیت کوین از قبل از هاوینگ آغاز شده است و کف قیمتی بیت کوین روی همان 3000 تا 4000 دلار بود.

در بخشی دیگری از این ویدیو، دمیستر مدعی شد که تورم حاصل از اقدامات اخیر فدرال رزرو اثر زیادی را روی بازار ارزهای دیجیتال خواهد گذاشت:

من فکر می‌کنم که حرف از بیت کوین 50000 دلاری اصلا دیوانگی نیست… من معتقدم که قیمت حتی تا بازه‌ای بین 50 تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت.

چه چیزی باعث افزایش قیمت خواهد شد؟

پیشبینی قیمت بیتکوین توسط تور دمیستر به محدوده 50 هزار دلار به این دلیل است که:

بحث در مورد افزایش علاقه به بیت کوین در میان موسسات مالی و سرمایه‌گذاری است. شرکت‌های سرمایه‌گذاری به شدت در حال رقابت برای خرید بیت کوین هستند، زیرا روند آن را جدای از بازارهای سنتی می‌بینند.

پس از این مصاحبه تور دمیستر با انتشاری پستی در توئیتر خود، مدعی شد که موسسات و نهنگ‌ها به شدت در حال جمع کردن بیت کوین هستند و این می‌تواند جرقه‌ای برای آغاز یک رشد پارابولیک دیگر برای قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال باشد:

12 ماه پیش بیت کوین از فاز انباشت (Accumulation) خود خارج شد و اکنون فاز انباشت مجددا آغاز شده است. خروج از این فاز می‌تواند باعث شروع یک رشد پارابولیک برای قیمت بیت کوین شود.

در میان برخی نظرات مثبت در مورد آینده قیمت بیت کوین، برخی از افراد فعال در جامعه ارزهای دیجیتال نظرات متفاوتی دارند. یکی از این افراد، “آرتور هیز” مدیر صرافی بیتمکس بود که دو ماه قبل پیشبینی کرد قیمت بیت کوین مجددا تا حدود 3000 دلار سقوط خواهد کرد. اگرچه هیز در یک پیشبینی دیگر قبل از این مدعی شد که تا پایان سال 2020 قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار می‌رسد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط