همکاری 100 میلیارد دلاری بنیاد ترون با یک کمپانی بزرگ

ترون

مدیر اجرایی ارشد ترون: همکاری ترون با یک اَبَرشرکت 100 میلیارد دلاری

بنیانگذار و مدیر اجرایی ارشد پروژه بلاکچین ترون به تازگی گفته است که اقدامات آتی مربوط به این ارز  هفته آینده اجرایی خواهد شد. بنیانگذار جاستین سان، اعلام کرده است که فناوری بلاکچین این ارز دیجیتال به زودی همکاری مشترک عظیمی را آغاز خواهد کرد. وی در ادامه افزود، ترون هفته آینده با یک اَبَرشرکت 100 میلیارد دلاری همکاری خواهد کرد.

این مدیر اجرایی ارشد پیش بینی کرده است که این اتحاد سودآوری تمام پروژه های وی از جمله توکن های TRC10,20، بیت تورنت و ترون وین را با یکدیگر ادغام خواهد کرد. این کارآفرین فناوری گفته است که این مزایا به اپلیکیشن های غیر متمرکز مبتنی بر بستر این ارز نیز افزوده خواهد شد. جاستین سان افزود:

این پروژنه تنها باعث ایجاد مزیت برای ترون میشود بلکه تمام توکن های TRC10,20 از جمله BTT و WIN و غیره را نیز شامل میشود. این برنامه به طور گسترده توکن ها و اپلیکیشن های غیر متمرکز مبتنی بر بستر ترون را به میلیارد ها مشتری توزیع می کند.

جاستین سان از اعضای کمیته خواسته است که حدس های خود مبنی بر اینکه این ابرشرکت ممکن است چه شرکتی باشد را ارائه دهند. تعدادی از افراد گمان میکنند شرکت سامسونگ به عنوان مدیر اجرایی ارشد در کنفرانس توسعه دهنده سامسونگ به عنوان سخنران اصلی شرکت خواهد کرد.

با این حال، آقای سان هنوز چیزی را افشا نکرده، اما شایعات گسترده ای مبنی بر اینکه این مدیر اجرایی ارشد به زودی پولونیکس، صرافی ارزهای دیجیتالی را که اخیراً با سیرکل، یک شرکت تحت حمایت گلدمن سکز، همکاری کرده است را بزودی خریداری خواهد کرد، وجود دارد.

افتتاح حساب بنیاد ترون در پلتفرم مدیوم

حساب مدیوم سرمایه گذاری ترون، که به اجبار توسط مدیریت پلتفرم بلاگ مدیوم بسته شده بود، اکنون دوباره باز شده است.

همانطور که پیشتر توسط نیوز لوجیکال گفته شده بود، صفحه رسمی مدیوم بنیاد ترون در در روز چهارشنبه 23 اکتبر با این ادعا که این حساب خط مشی این پلتفرم را نقض کرده است، تعطیل شد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط