ارز دیجیتال ترون به لیست مبادلات بایننس آمریکا اضافه خواهد شد

ارز دیجیتال ترون در صرافی بایننس

پس از انتظار درازمدت هوادارن ارز دیجیتال ترون، رئیس بنیاد ترون “جاستین سان” اعلام کرد که به زودی ارز TRX به صرافی بایننس آمریکا اضافه خواهد شد.

“جاستین سان” رئیس بنیاد تر‌ون اعلام کرد که ارز دیجیتال ترون به همراه 20 ارز دیگر به زودی به بخش آمریکایی صرافی بایننس (Binance.Us) اضافه خواهند شد.

به گزارش U.Today، پیش‌تر و در ماه آگوست بود که جاستین سان خطاب به جامعه تر‌ون گفته بود که هدف مهم فعلی این بنیاد، اضافه شدن ارز دیجیتال ترون به صرافی‌های بایننس آمریکا و کوین‌بیس است و تمام تیم این پروژه در حال تلاش برای رسیدن به این هدف هستند. اکنون به نظر می‌رسد که جاستین سان به هدف خود رسیده است.

جاستین سان به قول خود عمل کرد

بر خلاف سایر قول‌های سان که هیچوقت عملی نشد (مانند برگزاری ناهار مشترک خیریه با وارن بافت، بزرگترین سرمایه گذار دنیا)، این بار او دیگر جامعه ترو‌ن را از خود نا امید نکرد.

جاستین سان و صرافی بایننس امروز (20 آذر) به طور جداگانه در توئیتر خود پستی را منتشر کردند که خبر از اضافه شدن ترون و 17 ارز دیگر به لیست مبادلات این صرافی دادند. این ارزها عبارتند از: ترون، سلر، دکرد، انجین، فانتوم، آیکان، آی او اس تی، کومودو، امسیگو، هارمونی، آنتولوژی، رِن، استتوس، تتا، توموچین، نِم، تزوس و هدراهشگرف.

اضافه شدن قابلیت استیکینگ ترون به صرافی پولونیکس

امروز صفحه توئیتر صرافی پولونیکس طی اعلامیه‌ای بیان کرد که به زودی از استیکینگ ارز دیجیتال ترون پشتیبانی خواهد کرد. قابل ذکر است که جاستین سان یکی از سرمایه‌داران اصلی صرافی پولونیکس است. این در حالی است که صرافی بایننس نیز از مدت‌ها قبل قابلیت استیکینگ ترون را به پلتفرم خود اضافه نموده است.

این تصمیم صرافی پولونیکس به‌گونه‌ای است که به نظر می‌رسد جاستین سان نقشی فراتر از یک سرمایه‌دار این صرافی را دارد و در واقع یکی از تصمیم‌گیرندگان اصلی این صرافی است. موضوع مشاجرات ترون و دی‌جی‌بایت و در نهایت حذف شدن ارز دی‌جی‌بایت از لیست معاملات پولونیکس نیز تاییدی بر این داستان است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط