همکاری بنیاد ترون و متال پی برای دسترسی شهروندان آمریکایی به توکن TRX ترون

همکاری بنیاد ترون و متال پی

یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال به نام ترون (TRX)، با همکاری بنیاد ترون و یکی از شرکت‌های انتقال دیجیتالی پول به نام متال پی (Metal Pay)، در دسترس کاربران بیشتری قرار میگیرد.

علاوه بر این کاربران ترون، با ارسال و دریافت دلار آمریکا از طریق اپلیکیشن متال پی، میتوانند تا سقف 5% برگشت نقدی در هریک از تراکنش‌های خود داشته باشند.

همکاری ترون و متال پی

بر اساس گزارش‌ها، ترون که یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال بازار است، در دسترس کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت. این اتفاق به لطف همکاری بنیاد ترون با متال پی، که یکی از شرکت‌های انتقال دیجیتالی پول است، اجرایی شده است.

این ارز دیجیتال به طور کامل با اپلیکیشن موبایل متال پی یکپارچه خواهد شد. از این رو، خرید ترون (TRX) از طریق ارز فیات و با استفاده از کارت اعتباری یا حساب بانکی امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید: بهترین کیف پول های ترون (TRX) در سال 2020

علاوه بر اینها، کاربران ترون میتوانند با ارسال و دریافت دلار آمریکا از طریق اپلیکیشن موبایل متال پی در تراکنش‌های خود تا سقف 5% برگشت نقدی به صورت توکن MTL داشته باشند.

این همکاری به این معناست که شهروندان آمریکایی نیز میتوانند با استفاده از ویزا کارت سریعا ارز دیجیتال ترون را خریداری کنند.

همکاری بنیاد ترون و متال پی همچنین امکان تبدیل بیش از 20 ارز دیجیتال به یکدیگر را فراهم کرده است.

راحتی در کانون توجه

جاستین سان، موسس و مدیر اجرایی ارشد بنیاد ترون گفته است که:

چه برای کاربران چه توسعه دهندگان، ما به دنبال راحتی افراد پیش از انجام هرکاری هستیم. هدف ما این است که همیشه برای کاربران‌مان امنیت، سرعت و دسترسی ساده به توکن TRX ترون را فراهم آوریم. با همکاری با متال پی، ما زیرساخت تراکنش‌های ترون را سرعت بخشیده‌ و امنیت سطح جهانی را ارتقاء داده‌ایم.

بر اساس بیانیه منتشر شده، همکاری بنیاد ترون و متال پی در آینده دسترسی به ترون را برای کاربران بیشتر فراهم کرده و همچنین تطبیق پذیری ارزهای دیجیتال را نشان میدهد.

مارشال هاینر، موسس و مدیر اجرایی ارشد شرکت متال پی، معتقد است که این همکاری، رشد کلی اکوسیستم ترون را سرعت میبخشد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط