تحلیل قیمت ریپل و قیمت ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم

بررسی و تحلیل قیمت ریپل و قیمت ارزهای دیجیتال برتر بازار 

با اینکه اصول و زیرساخت های ارزهای دیجیتال طی چند ماه گذشته در حال بهبود بوده است، مخالفت های مکرر با پروژه های محبوبی مانند لیبرا، جَو را تا حدودی آرام نگه داشته است. وزیر امور مالی فدرال آلمان، اولاف اسکولز، شدیدا با ایجاد لیبرا توسط فیسبوک مخالفت کرد، زیرا طبق گفته‌ی وی، این کار وظیفه ی ایالات جمهوری خواه می باشد.

به همین شکل، کارگروه اقدامات مالی نیز نگرانی های خود از لیبرا و استیبل کوین های دیگر را اعلام کرد. رییس این گروه، ژیانگ مین لیو، گفت که خلق موفقیت آمیز این استیبل کوین ها می تواند منجر به بروز خطرات جدید در ارتباط با پولشویی و اقدامات تروریستیِ مالی شود

از 25 سپتامبر، ارزش کل بازار ارز دیجیتال بین 210 و 230 میلیارد دلار گیر افتاده است. این ثبات به احتمال زیاد مدت زیادی به طول نخواهد انجامید. معامله گران باید با دقت به سطوح کلیدی توجه کنند تا بتوانند از این حرکت قریب الوقوع بهره ببرند. بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر ازجمله قیمت ریپل را به منظور کشف فرصت های خرید، بررسی کنیم.

قیمت ریپل

پس از شکستن رکورد فروش 251.51 میلیون دلاری در سه ماهه دوم 2019، قیمت ریپل با 66.24 میلیون دلار فروش، شاهد کاهشی قابل توجه قیمت ریپل (73.66 درصد) در سه ماهه سوم بوده است. این شرکت اعلام کرد که نرخ فروش قیمت ریپل همانند نرخ تورم بیت کوین، و کمتر از اتریوم و لایت کوین می باشد.

ریپل همکاری خود با Finastra، سومین شرکت تکنولوژی خدمات مالی دنیا، را شروع کرد. این همکاری به نفع مشتریان هر دو طرف خواهد بود.

قیمت ریپل از میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای عبور کردند اما نتوانستند این موقعیت را حفظ کنند. با این حال، این دو طی 3 هفته گذشته، در ناحیه سبز قرار داشته اند که نشانه ای مثبت است. میانگین متحرک نمایی 20 خفته ای که در حال صاف شدن است، و شاخص قدرت نسبی کمی پایین تر از نقطه میانی، نشان می دهند که فروشندگان در حال از دست دادن کنترل هستند.

بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای، حرکت به خط روند نزولی از الگوی مثلث نزولی، ممکن است. این سطح، سطح مهمی است، زیرا اگر قیمت ریپل به این سطح برسد، الگوی نزولی نامعتبر خواهد شد. عدم موفقیت یک الگوی نزولی، نشانه ای صعودی می باشد.

معامله گران بلند مدت، می توانند در قیمت پایانی بالای خط روند نزولی خرید کنند. بزرگترین هدف قیمت ریپل ، حرکت به سمت 0.76440 دلار، با مقاومت های واسطه 0.5050 و 0.5650 دلار می باشد.

این اتفاق در صورتی که این زوج از سطوح فعلی پایین آمده و قیمت ریپل به زیر 0.22 دلار سقوط کنند، رخ نخواهد داد. با این حال احتمال آن بسیار کم است.

 

قیمت مونرو

در طی هفت روز گذشته، قیمت مونرو بهترین عملکرد را داشته است.

پس از بررسی قیمت ریپل ، قیمت مونرو به حرکت خود درون الگوی گُوِه ی نزولی ادامه می دهند. با اینکه قیمت توانسته خط حمایتی گُوِه را در 3 هفته گذشته نگه دارد، نتوانسته است از آن بازگشتی قدرتمند را شاهد باشد. این بدان معناست که طرفداران رشد بازار به دنبال خرید، حتی در این سطوح نیستند. سقوط به زیر گُوِه، نشانه ای منفی خواهد بود که ممکن است قیمت را تا 38.83 دلار پایین آورد.

از طرف دیگر، بازگشت از سطوح فعلی، به فروش در سطوح مقاومتی گُوِه منجر خواهد شد. هر دو میانگین متحرک نیز در نزدیکی خط مقاومت گُوِه قرار دارند، در نتیجه، خروج از آن نشان خواهد داد که خریداران دوباره وارد بازار شده اند. معامله گران می توانند منتظر ثبات قیمت بالای میانگین های متحرک باشند. اولین هدف در روند صعودی، 97.9733 و پس از آن 121.427 دلار خواهند بود.

قیمت بیت کوین اس وی

بیت کوین اس وی به دلیل صحبت های حامی اش، کریگ رایت، همچنان در خبرها حضور دارد. با این حال، تمایلات نسبت به این آلت کوین از ماه می به بعد در حال کاهش بوده است.

قیمت بیت کوین اس وی در 3 هفته گذشته توانسته اند بالای نقطه حمایتی 80 دلار بمانند. این، نشانه ای مثبت است، زیرا نشان می دهد خرید در نزدیکی این نقطه حمایت در حال رخ دادن است. در یک حرکت صعودی، قیمت ممکن است به سطح حمایت قبلی 107 دلار، که اکنون به مقاومت تبدیل شده است برسد. در این نقطه به احتمال زیاد مقاومت زیادی شاهد خواهیم بود.

اگر قیمت از 107 دلار به پایین بازگردد، احتمال اینکه به زیر 80 دلار برسد نیز وجود خواهد داشت. در این صورت قیمت می تواند تا 66.666 دلار کاهش پیدا کند.

در غیر اینصورت، اگر قیمت 107 دلار را رد کرده و نگه دارد، ممکن است بتواند تا 138.950 دلار و 188.690 دلار نیز پیش رود. ما قبل از ثابت شدن قیمت بالای 107 دلار، پیشنهاد ورود نمی دهیم.

قیمت لئو

لئو طی 7 روز گذشته برخلاف قیمت ریپل رشدی تقریبا 2 درصدی داشته است. طی هفته،  این ارز توانست به لیست 10 ارز برتر از لحاظ ارزش کل بازار وارد شود.

با اینکه این زوج اخیرا کف قیمتی جدید را ثبت کردند، طرفداران بازار نزولی نتوانستند این سقوط را تشدید کنند. خرید در سطوح پایین تر، منجر به بازگشت قیمتی شده است که ممکن است در ناحیه 1.0075 تا 1.0467 دلار با مقاومت روبرو شود.

اگر قیمت بتواند از این ناحیه عبور کند، این زوج می توانند تا 1.35 دلار نیز پیش روند. با اینکه مقاومتی جزئی در 1.1217 دلار وجود دارد، ما انتظار داریم که این سطح نیز شکسته شود. معامله گران تهاجمی قبل از خرید می توانند منتظر بسته شدن قیمت بالای سطح 1.05 دلار باشند. توقف ضرر را می توان بر روی 0.94 دلار نگه داشت.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطوح فعلی به زیر 0.9410 سقوط کند، ممکن است تا 0.866 و 0.8287 دلار اصلاح شود.

قیمت بایننس کوین

بایننس کوین توانست برای دومین هفته متوالی، جایگاه خود را در بین 5 ارز برتر بازار حفظ کند. این هفته با خبرهای خوب برای این ارز پر بود. مهمترین آن، راه اندازی محصول قابل معامله بایننس کوین بر روی بورس سهام سوییس، یا همکاری استارت آپ محلی سوییسی، Amun، بود.

بایننس در آخرین سه ماهه، 2.061.888 بایننس کوین، معادل 36.7 میلیون دلار، را سوزاند. این صرافی تقریبا 20 درصد از سود خود را به این شکل می سوزاند. طبق این داده، سود سه ماهه حدود 185 میلیون دلار تخمین زده می شود. این صرافی اعلام کرد که Binance Futures شاهد استقبال گسترده ی مشتریان بوده و در 8 اکتبر، به جایگاه چهارم در حجم معاملاتی قراردادهای آتی بیت کوین رسیده است.

مدیرعامل بایننس، چانپنگ ژائو، گفت که با افزایش مشارکت سازمانی در پلتفرم قراردادهای آتی، این شرکت تصمیم گرفته است که حداکثر لِوِریجی 125 برابری بر روی قراردادهای آتی بیت کوین ارائه دهد.

بازگشت از کف قیمت های اخیر 14.2555 دلاری، در نقطه حمایت تبدیل شده به مقاومت 18.30 دلار، متوقف شد. انتظار ما این است که طرفداران بازار نزولی، از ناحیه بین 18.30 دلار و خط مقاومت کانال نزولی دفاع کنند. با این حال، اگر قیمت بتواند از این کانال خارج شود، نشانه ای از تغییر روند خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر قیمت نتواند از ناحیه مقاومت عبور کند، ممکن است از سطح حمایت حیاتی 14.2555 دلار پایین تر بیاید. در این صورت، سقوط به خط حمایتی کانال محتمل خواهد بود.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط