3 ارز دیجیتال که باید در این هفته تحت نظر داشته باشید

تحلیل بازار

قیمت بیت کوین در چند روز است که در محدوده 8000 تا 8200 در حال معامله است. تحلیل‌گران بر این باورند که هنگامی که روند بیت کوین خنثی می‌شود، زمان خوبی برای کسب سود از آلت کوین ها است.

پس از یک دوره نسبتا طولانی، احتمال دارد که بسیاری از آلت کوین ها موفق به ثبت یک کندل سبزرنگ در تایم فریم هفتگی شوند که می‌تواند یک نشانه خوب برای آغاز رشد آلت کوین ها باشد. در این مطلب 3 ارزی که پتانسیل رشد ظرف یک هفته آینده را داشته باشند بررسی معرفی شده است.

قیمت بیت کوین اس وی “Bitcoin SV”

بیت کوین اس وی با نماد BSV موفق به رشد 43 درصدی طی هفت روز گذشته شد. این بهترین عملکرد ثبت شده در میان بازار ارزهای دیجیتال در هفته اخیر بود.

به نظر می‌رسد که ارائه مدارک بیشتر توسط کریگ رایت برای اثبات اینکه وی ساتوشی ناکاموتو است، منجر به پامپ قیمت این ارز شد.

تحلیل قیمت آلت کوین بیت کوین اس وی

در نمودار بالا، چارت قیمت بیت کوین اس وی را مشاهده می‌نمایید. خریداران به راحتی موفق به شکست سطوح 114 و 155 دلاری شدند. لذا ما شاهد یک ممنتوم بسیار قوی در این آلت کوین هستیم. اکنون نزدیک‌ترین مقاومت پیش رو، سطح 188.7 دلاری است.

اگر خریداران بتوانند مقاومت 188.7 دلاری را نیز پشت سر بگذراند، آنگاه مقاومت نهایی این ارز برابر با 255.6 دلار خواهد بود. از دیدگاه نزولی، سطح حمایتی محکم این ارز روی 127 دلار است.

اثر قیمت بیت کوین بر دش “Dash”

پس از یک مدت نسبتا طولانی، بالاخره آلت کوین دش از خواب بیدار شد. این ارز موفق به رشد 29 درصد طی هفت روز گذشته شده است.

تحلیل قیمت آلت کوین دش

چند ماه بود که از دش به عنوان یک ارز بسیار ضعیف از نظر عملکرد قیمتی یاد می‌شد، به طوری که قیمت این ارز طی 6 ماه از 188.5 دلار به 38.2 دلار رسیده بود. در حال حاضر قیمت درگیر مقاومت میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای است و در صورتی که قیمت بتواند این خط را بشکند، مقاومت مهم بعدی روی 77.7 دلار خواهد بود.

اثر قیمت بیت کوین بر چین لینک “Link”

چین لینک سومین ارز برتر طی هفته گذشته بود و توانست رشد 24 درصدی را ثبت نماید.

تحلیل قیمت آلت کوین لینک

قیمت این آلت کوین برای مدت طولانی بین 1.5 و 3 دلار قرار گرفته است. این بدان معنا است که خریداران در محدوده حمایت اقدام به خرید می‌کنند و با رسیدن قیمت به محدوده مقاومت، دارایی خود را می‌فروشند.

اگر خریداران موفق به شکست مقاومت 3 دلاری شوند، احتمال رشد قیمت تا محدوده 4.5 دلاری بسیار بالاست. اما اگر باز هم قیمت در شکستن مقاومت 3 دلاری ناموفق باشد، باید منتظر افت قیمت این آلت کوین تا محدوده 1.5 دلار باشیم.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط