چاپ 120 میلیون واحد تتر USDT دیگر توسط خزانه داری تتر

چاپ USDT توسط خزانه داری تتر

خزانه داری تتر چاپ روزانه تتر خود را افزایش داده است. در روز چهارشنبه، یک مجموعه دیگر با عنوان “پر کردن موجودی” دوباره به چاپ رسید.

با ادامه افزایش قیمت بیت کوین در هفته گذشته، این خزانه داری اقدام به چاپ بیشتر USDT کرده است.

پر کردن موجودی تتر

Whale Alert گزارش کرده که 120 میلیون واحد تتر (USDT) دیگر به ارزش 121,462,694 دلار در خرانه داری تتر به چاپ رسیده است. این خبر نشان میدهد که یک روز دیگر هم با چاپ بیشتر USDT گذشته و این مقدار هر روز بیشتر و بیشتر میشود.

توئیت وال آلرت درباره چاپ USDT توسط خزانه داری تتر

بیشتر بخوانید: اختلاف قیمت تتر و دلار دلیل قیمت بالای بیت کوین در صرافی های ایران

همانطور که سایت خبری BeInCrypto گزارش کرده بود، خزانه داری تتر روز سه شنبه نیز 180 میلیون دلار USDT دیگر نیز چاپ کرده بود. این کار در دو مرحله انجام شد، یکی به اندازه 120 میلیون واحد و دیگری 60 میلیون واحد USDT. این استیبل کوین همچنان به افزایش ارزش بزرگ بازار خود ادمه میدهد، که باعث شده به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ بازار تبدیل شود. این ارز دیجیتال از اواسط سال گذشته، حجم معاملات به مراتب بیشتری نسبت به بیت کوین داشته است.

واکنش‌ها به چاپ USDT های جدید متفاوت بوده. بسیاری این کار را مسبب نگرانی میدانند و آن را با چاپ بی‌رویه پول توسط بانک فدرال ریزرو آمریکا مقایسه میکنند.

پاسخ به توئیت وال آلرت

همانطور که Whale Alert گزارش کرده بود، معاملات روز چهارشنبه تتر نیز افزایش یافت. سایت خبری BeInCrypto موارد مختلفی را کشف کرده بود که در آنها USDT از طرف خزانه داری تتر به کیف پول‌های ناشناسی منتقل شده بود.

انتقال USDT توسط خزانه داری تتر به کیف پول های ناشناس انتقال USDT توسط خزانه داری تتر به کیف پول های ناشناس 2

در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی این مجموعه جدید 120 میلیون واحدی تتر وارد بازار میشود. علی ایحال، مدیر تکنولوژی ارشد صرافی بیت فینکس، پائولو آردوینو، گفته که این کار یکی دیگر از اقدامات جهت “پر کردن موجودی” بوده است.

بیشتر بخوانید: افزایش سرمایه استیبل کوین ها در میان وضعیت بد بازار

حفظ روند صعودی قیمت بیت کوین

تحرکات قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته تقریبا ثابت بوده اما در چارت عملکرد بازار هنوز به رنگ سبز است. در حال حاضر، این ارز دیجیتال پیشرو بازار با قیمت 6,600 دلار معامله میشود. بیت کوین روز گذشته نیز تلاش کرد تا مقاوت 7,000 دلاری خود را بشکند.

علیرغم اینکه بیت کوین بسیار نزدیک به شاخص S&P 500 حرکت کرده اما در دو روز گذشته نتوانسته به نسبت بهبود بازارهای سهام آمریکا، بهبود یابد. روز سه شنبه، شاخص داو جونز بهترین جهش‌ روزانه خود را از سال 1933 تا کنون به ثبت رساند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط