خوشبینی تلگرام به رفع توقیف ارز دیجیتال گرام و شبکه باز تلگرام

ارز دیجیتال تلگرام

تلگرام برای مقابله با FUD و رفع توقیف ارز دیجیتال تلگرام و شبکه باز تلگرام ، متنی را برای سرمایه گذاران قبل از دادرسی کمیسیون بورس اوراق بهادر  SEC آماده کرد.

FUD (این اصطلاح با هدف ایجاد ترس برای افرادی که ارز دیجیتالی دارند ایجاد شده است تا هرچه زودتر آن را بفروشند)

تلگرام در نامه ای به سرمایه گذاران، آن ها را ترغیب كرد كه جلسه رسیدگی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را كه اخیراً در ماه فوریه مجدداً به عنوان “گامی مثبت” تعیین شده بود، مشاهده كنند.

تلگرام به جلسه دادرسی خوشبین است

این نامه که در تاریخ 19 اکتبر ارسال شده است، به طور خلاصه به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که از سرگیری مجدد جلسات دادرسی تا 18-19 فوریه خبر خوبی است در حالی که تأکید می کند که این شرکت تا آن زمان توکن های گرام و ارز دیجیتال تلگرام را توزیع نمی کند. وی ادامه داد:

تلگرام این پیشرفت را گامی مثبت در جهت حل این مسئله از طریق سیستم دادگاه به صورت مصلحت آمیز تلقی می کند و خاطر نشان کرد ما و مشاورانمان از زمان استفاده خواهیم کرد تا با اطمینان از موقعیت تلگرام آن را  تا حد امکان در جلسه دادرسی ماه فوریه به بهترین شکل ممکن و قدرتمندانه پشتیبانی نماییم.

 

تصمیم قطعی

استدلال تلگرام تا حد زیادی این بوده است که توکن های گرام و ارز دیجیتال تلگرام آن به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط نیستند و بنابراین زیر نظر SEC قرار نمی گیرند. در این نامه، تیم تلگرام پیش بینی کرده است که این مسائل در دادرسی ماه فوریه با رضایت بخشی بیشتری نسبت به جلسه شنبه 24 اکتبر همراه خواهد بود، حل کرد و نوشت:

جلسه دادرسی در ماه فوریه با آنچه که قبلاً برای 24 اکتبر برنامه ریزی شده بود متفاوت است، زیرا در جلسه فوریه تلگرام پیش بینی می کند از دادگاه بخواهد بر اساس استدلال اصلی تصمیم بگیرد که ارز دیجیتال تلگرام اوراق بهادار نمی باشد. در مقابل، جلسه رسیدگی به 24 اکتبر، فقط این بود كه در نظر بگیریم كه آیا تأخیر باید اجباری باشد، بدون آنكه به طور قطعی استدلال های اصلی این مسئله حل شود.

 

SEC و ارز دیجیتال تلگرام

این نامه تازه ترین مورد میان SEC و تلگرام پیرامون راه اندازی شبکه باز تلگرام و توکن های گرام و ارز دیجیتال تلگرام مربوط به آن است که توزیع توکن های آن، مسئله اصلی اقدام اضطراری SEC در یازدهم اکتبر بوده است.

SEC با در نظر گرفتن اوراق بهادار توکن های گرام، تلگرام را به فروش در ایالات متحده در حدود 1.7 میلیارد دلار خالص متهم کرد که آن را یک پیشنهاد امنیتی ثبت نشده و در نتیجه غیرقانونی عنوان کرد. تلگرام در روز 16 اکتبر با تشکیل پرونده در پاسخ، رد ماهیت اضطراری شکایت SEC و مخالفت با انتقاد از عدم اقدام کمیسیون در 18 ماه گذشته اقدام کرد، که در طی آن آنها از راه اندازی شبکه باز تلگرام و ارز دیجیتال تلگرام مطلع بودند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط