تحلیل اختصاصی قیمت ارز دیجیتال آلگو (ALGO)

قیمت اتریوم

ارز دیجیتال آلگو در محدوده مناسبی برای خرید قرار دارد. سعی داریم با تحلیل اختصاصی از قیمت ارز دیجیتال آلگو، قیمت خرید و اهداف مورد انتظار برای آن را بررسی کنیم.

ارز دیجیتال آلگو با نماد ALGO در بازار ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار در رده 49 قرار گرفته است. قیمت آلگو پس از طی یک روند نزولی بلند مدت که از اواخر آگوست آغاز گردید، با کاهش شدید قیمتی مواجه شده و به محدوده حمایتی 2200 ساتوشی رسید. این روند نزولی حدود سه ماه به طول انجامیده است. قیمت آلگو پس از رسیدن به حمایت 2200 ساتوشی خود، الگوی کف دوقلو تشکیل داده است. کف دوقلو، الگوی بسیار معتبر بازگشتی در تحلیل تکنیکال می‌باشد.

صرف مشاهده یک الگو در نمودار قیمتی کافی نبوده و باید تایید الگو باید به رفتار قیمت و حجم نیز توجه کرد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، قیمت پس از طی یک روند نزولی به این الگو رسیده که این امر لازمه تشکیل  کف دوقلو می‌باشد. سپس قیمت در هر دو کف به صورت V شکل به حمایت واکنش نشان داده است که این رفتار اعتبار الگو را افزایش می‌دهد. فاصله زمانی بین دو کف 30 روز بوده که عددی قابل قبول برای الگوی کف دوقلو می‌باشد. همچنین فاصله قیمتی سقف بین دو کف با دو کف تشکیل شده 45 درصد بوده که این عدد بسیار عدد خوبی است. (هر چه الگو بلندتر باشد اعتبار آن بیشتر است). در انتها به حجم معاملات توجه کنید. همانطور که انتظار داریم در کف اول حجم معاملات بالا بوده است. آلگو در هنگام تشکیل کف دوم، حجم معاملات کمتری را به خود دیده و انتظار داریم هنگام شکست 3245 حجم معاملات زیادی را ببینیم.

تحلیل اختصاصی آلگو
الگوی کف دوقلو در نمودار قیمت آلگو

 

با توجه به توضیحات بالا، آلگو، ALGOBTC در قیمت‌های کنونی برای خرید مناسب به نظر می‌آید. از نظر ریسک سرمایه‌گذاری، این خرید با ریسک پایینی همراه است.

وضعیت سیگنال: خرید

محدوده مناسب برای خرید: بسته شدن کندل بالای 3250 ساتوشی

حد ضرر: تثبیت زیر محدوده 3000 ساتوشی

اهداف: 3780، 4200 ساتوشی

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط