تحلیل اختصاصی وی‌چین (VET) در بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال اختصاصی

در ادامه سیگنال‌های ارائه شده توسط تیم ایران‌کریپتوکارنسی، در این مطلب به ارائه سیگنال اختصاصی ارز وی‌چین با نماد VET در مارکت بیت کوین می‌پردازیم.

سیگنال اختصاصی وی‌چین

بیست و هفتمین ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال “وی‎چین” در یک روند صعودی قرار گرفته است. این ارز پس از طی کردن دو موج صعودی قبلی، به زیبایی اصلاح خود را در غالب الگوهای مختلف انجام داده است. این ارز در دو ماه گذشته توانست از 40 ساتوشی به بیش از 100 ساتوشی برسد و رشدی بیش از 150 درصدی را به همراه داشته باشد.

اما اکنون قیمت وی‌چین به خط روند صعودی مشکی رنگ خود نزدیک شده است. دو ماه است که این خط توانسته است به خوبی قیمت را حمایت کند و آن را به بالا پرتاب کند.

همچنین قیمت به زیبایی در حال اصلاح در غالب الگوی فالینگ وج است. بهترین نوع اصلاح پس از حرکات صعودی، همین الگوی فالینگ وج می‌باشد که ممکن است در برخی حالات به صورت الگوی پرچم نیز شناخته شود. شکسته شدن این الگو، موج صعودی بعدی را تایید می‌کند.

از طرفی، در چند روز گذشته ما شاهد تکمیل یک الگوی قدرتمند سر و شانه معکوس بوده‌ایم که اکنون قیمت وی‌چین در محدوده خط گردن این الگو است و در واقع به آن پول‌بک زده است.

همه این‌ها در کنار سایر نشانه‌های صعودی که از اندیکاتورها دریافت می‌شود (که در این مطلب از تشریح آن صرف نظر می‌کنیم)، احتمال شروع موج صعودی بعدی وی‌چین را به شدت تقویت می‌کند.

در نهایت، دستورالعمل سیگنال وی‌چین به صورت زیر است:

سیگنال اختصاصی خرید #VETBTC

محدوده مناسب خرید: 89 تا 91 ساتوشی

حدضرر: شکسته شدن خط روند صعودی و بسته شدن کندل روزانه زیر آن (بسته شدن کندل روزانه زیر 88 ساتوشی)

اهداف:

هدف 1 :97

هدف 2: 108

هدف 3: 125

شما همراهان گرامی می‌توانید علاوه بر استفاده از سیگنال وی‌چین، از طریق این لینک سایر سیگنال‌های ارائه شده توسط تیم ایران کریپتوکارنسی را مشاهده نمایید. همچنین عملکرد سیگنال‌های ارائه شده در این پست قابل مشاهده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط