تحلیل اختصاصی ارز TNT در بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال اختصاصی

در این مطلب به ارائه تحلیل اختصاصی ارز دیجیتال Tierion با نماد TNT در بازار ارزهای دیجیتال پرداخته شده است.

پیش از این یک بار دیگر سیگنال اختصاصی خرید ارز دیجیتال Tierion در جفت معاملاتی TNTBTC در کانال تلگرام سیگنال‌های ایران کریپتوکارنسی ارائه شد و حاصل آن کسب 8 درصد سود بود. با توجه به شرایط موجود در چارت این ارز، بار دیگر شرایط برای ورود به این ارز مناسب است.

ارز دیجیتال TNT

همانطور که در چارت 4 ساعته این ارز (نمودار بالا) مشخص است، قیمت پس از یک اصلاح 50 درصدی به سطح 670 ساتوشی رسیده بود و درست از همین سطح فیبوناچی بود که قیمت واکنش نشان داد و به بالا پرتاب شد. اکنون ما شاهد شکسته شدن یک مثلث متقارن (خطوط مشکی رنگ) در چارت این ارز هستیم. الگوی مثلث متقارن یک الگوی ادامه دهنده است که روند قبلی خود را ادامه می‌دهد. در اینجا ما شاهد یک روند صعودی در چند ماه گذشته در این ارز دیجیتال بودیم که پس از آن، قیمت به مدت یک ماه در قالب الگوی مثلث متقارن وارد فاز اصلاحی شد.اکنون این مثلث با حجم قابل قبول شکسته شده است. نشانه های دیگری علاوه بر سطوح فیبوناچی و مثلث متقارن نیز نشان از صعودی بودن قیمت این ارز دیجیتال دارد، اما در این مطلب جهت جلوگیری از پیچیده شدن، به تحلیل از طریق دو ابزار ذکر شده بسنده می‌کنیم.

دستورالعمل سیگنال خرید ارز دیجیتال TNT بدین شرح است:

ناحیه مناسب ورود: قیمت 840 تا 880 ساتوشی (محدوده زرد رنگ نشان داده شده در چارت)

اهداف:

هدف اول: قیمت 945 ساتوشی (Target 1)

هدف دوم: قیمت 1060 ساتوشی (Target 2)

هدف سوم: قیمت 1300 ساتوشی (Target 3)

هدف چهارم: قیمت 1620 ساتوشی (Target 4)

حد ضرر: شکسته شدن خط روند صعودی (خط مشکی رنگ پایین) و تثبیت قیمت زیر آن (ناحیه قرمز رنگ)

*** توجه: حد ضرر این ترید متغیر است و بسته به این دارد که در چه زمانی خط روند صعودی مشکی شکسته شود. در هر صورت، شکسته شدن این خط و تثبیت قیمت ارز دیجیتال TNT زیر آن نشان از خروج از این ترید و فعال شدن حد ضرر دارد. ***

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط