تحلیل قیمت بیت کوین کش : رشد 30 درصدی قیمت BCH

تحلیل قیمت آلت کوین ها

در زمانی که معاملات بیت کوین نامطمئن انجام می‌شد، بیت کوین کش و بیت کوین SV با رشد قیمت مواجه شدند. با تحلیل قیمت بیت کوین کش با ایران کریپوکارنسی همراه باشید.

اطلاعات کلی از بیت کوین کش

بیت کوین کش در بازار ارزهای دیجیتال از منظر ارزش بازار در جایگاه چهارم و بعد از بیت کوین و اتریوم و ریپل قرار گرفته است. ارزش بازار بیت کوین کش‌ معادل 4.8 میلیارد دلار بوده و در 24 ساعت اخیر 1.6 میلیارد دلار در این ارز دیجیتال داد و ستد شده است.

نمودار قیمت بیت کوین کش‌ در تایم‌فریم هفتگی

نمودار ماهانه قیمت بیت کوین کش
نمودار ماهانه قیمت بیت کوین کش – قرارگیری قیمت این ارز دیجیتال در فاز تراکم

این ارز دیجیتال پس از قرار گرفتن در یک روند نزولی بلند مدت از 67 ساتوشی به محدوده 25 ساتوشی رسیده است. پس از آن قیمت وارد از تراکم شده و دریک روند ساید یا خنثی معامله شده است. کف این محدوده قیمتی، 25 ساتوشی و سقف آن 33 ساتوشی می‌باشد. بیت کوین‌ کش‌ به مدت شش ماه در این ناحیه قرار گرفته و در این مدت 4 برخورد با کف ناحیه و 4 برخورد با سقف این ناحیه داشته است. کاهش حجم معاملات خود نشان‌دهنده قرارگیری این ارز دیجیتال در فاز تراکم می‌باشد.

رشد 30 درصدی قیمت بیت کوین کش‌

تقریبا دو هفته پیش، با رسیدن قیمت به کف ناحیه تراکم، افزایش تقاضا باعث رشد قیمت شده و مجددا قیمت این ارز دیجیتال هدف سقف کانال را در پیش گرفته بود. طی این حرکت صعودی قیمت 30 درصد افزایش پیدا کرده است. در صورت شکست فاز تراکم، احتمال ورود قیمت به فاز افزایشی بیشتر شده که طی آن انتظار می‌رود قیمت روند صعودی خود را آغاز کند. اما برای رسیدن به این هدف بایستی مقاومت 33 ساتوشی شکسته شود. شکست این مقاومت مهم، سیگنال آغاز روند صعودی بلند مدت را صادر خواهد کرد.

نمودار قیمت بیت کوین کش در تایم‌فریم روزانه

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش در بازار ارزهای دیجیتال
نمودار روزانه قیمت بیت کوین کش – فاز تراکم و واکنش قیمت به حمایت و مقاومت این ناحیه. در صورت شکست این محدوده انتظار می‌رود قیمت بیت کوین کش روند صعودی خود را آغاز کند

در نمودار روزانه این ارز دیجیتال واکنش قیمت به مقاومت و حمایت فاز تراکم به خوبی نمایان است. این‌بار نیز قیمت به مقاومت خود رسیده است. فعلا و با توجه به واکنش قیمت به مقاومت، انتظار می‌رود اصلاح قیمت اتفاق افتد. تا زمانی که قیمت مقاومت مستحکم پیش‌روی خود را نشکند، خرید این ارز دیجیتال با ریسک زیادی همراه خواهد بود. اما با شکست مقاومت 33 ساتوشی، انتظار می‌رود بیت کوین‌ کش، روند صعودی خود را آغاز کند. با آغاز رشد قیمت ناگهانی در بیت کوین SV، احتمال می‌رود این ارز دیجیتال نیز با رشد قیمت همراه شود.

الگوی سروشانه معکوس و رسیدن به هدف قیمت بیت کوین کش

در نمودار روزانه بیت کوین‌ کش و در روزهای گذشته شاهد تشکیل الگوی سروشانه کف یا سروشانه معکوس بوده‌ایم. این الگوی نموداری جزو الگوهای بازگشتی قوی در تحلیل تکنیکال شناخته می‌شود. در زیر این الگو را مشاهده بفرمایید.

تحلیل قیمت بیت کوین کش
الگوی سروشانه معکوس یا سروشانه کف در نمودار روزانه بیت کوین کش- رسیدن به تارگت این الگو و هموشانی تارگت الگو و مقاومت مستحکم این ارز دیجیتال در ناحیه 33 ساتوشی

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، الگوی سروشانه معکوس روی حمایت فاز تراکم ایجاد شده و باعث پرتاب قیمت به سمت سقف فاز تراکم شده است. قیمت به هدف الگو رسیده و وارد فاز اصلاحی شده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط