پشتیبانی گوشی جدید گلکسی s20 سامسونگ از ارزهای دیجیتال

پشتبانی سامسونگ از ارز دیجیتال

رنج جدید تلفن های پرچمدار سامسونگ به پشتیبانی از ارز دیجیتال ادامه خواهد داد، ولی این دیگر نقطه ی اصلی فروش نیست. سامسونگ نسل جدیدی از اسمارت فون ها را در رویداد معرفیش در تاریخ 11 فوریه، معرفی کرد. گلگسی s20 دارای دوربین پیشرفته، تکنولوژی 5G و نیز توانایی ذخیر کردن ارز دیجیتال است.

اما بر خلاف اخرین رنج تلفن های سامسونگ، گلگسی s10، پشتبانی از ارز دیجیتالی را به همان میزان انجام نمی دهد.

درحالی که سامسونگ پلتفورم اصلی بلاکچین خود را تبلیغ می کرد، کوین های جدیدی را معرفی و سرانجام بیت کوین را نیز اضافه کرد.این بار به سختی اشاره ای به بلاکچین یا ارز دیجیتال در هر جایی وجود دارد.

تنها مرجع موجود درسایت رسمی سامسونگ است که می گوید تلفن های s20 حاوی یک پردازنده ی ایمن است که برای حفاظت از پین، پسوورد، الگو و کلید خصوصی بلاکچین شما اختصاص داده شده است.

هیچ جزئیاتی در مورد این مسئله وجود ندارد، که کدام کوین ها پشتیبانی شده اند و چه تعداد از برنامه ها توانایی دسترسی به پشتیبانی ارز دیجیتال را دارند.

هرچند، ما می توانیم برای گرفتن پاسخ به تلفن های قبلی نگاه کنیم.s10 حاوی یک مجموعه ی امنیتی برای محافظت از کلید های خصوصی بود که در پلتفورم امنیتی knox نگهداری می شد.این برنامه به برنامه فروشگاه اصلی بلاکچین سامسونگ متصل می شود، که برای مردم به منظور دیدن تعادل هایشان و نیز ارسال پول استفاده می شود. با، توجه به این که s20 حاوی knox است، ممکن است که از همان سیستم استفاده کند.

0
برچسب‌ها:
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط