انتقال 130 میلیون ریپل به کیف پول ناشناس، آیا این قیمت ریپل را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟

قیمت ریپل

طی چند ساعت گذشته، XRPL مانیتور چندین معاملات عظیم را کشف کرد که در مجموع کمی بیش از 174 میلیون XRP داشت که بیشتر آن توسط ریپل ارسال شده است و  این ممکن است بر  قیمت ریپل تاثیر بگذارد.

از آنجا که XRP به همراه بیت کوین و بقیه بازار وارد منطقه سبز شده است، XRPL مانیتور متوجه چندین انتقال عمده شده است که طی آن یازده ساعت گذشته 174.4 میلیون XRP منتقل شده است.

بزرگترین موارد در بین آنها توسط ریپل به وجود آمده است، در مجموع 130 میلیون XRP توسط ریپل ارسال شده است.

در همین حال، تریدر ها پس از رشد نرخ بیت کوین و اعلامیه روز دوشنبه فدرال ایالات متحده مبنی بر راه اندازی “QE بی نهایت”، قیمت آینده XRP را به اشتراک می‌گذارند.

ریپل و مبادلات عمده 174.4 میلیون XRPجابجا می کنند

ربات توییتر XRPL Monitor گزارش داده است که طی چند ساعت گذشته چندین معاملات بزرگ انجام شده است که در کل 174.4 میلیون XRP بوده است.

سه تا از آن‌ها توسط غول بزرگ بلاکچین ریپل انجام شد:

قیمت ریپل

قیمت ریپل

قیمت ریپل

مطابق اطلاعات  Bithomp، صد میلیون XRP از یک کیف پول ریپل به دیگری رفت. 30 میلیون XRP به کیف پو‌ل‌های چندگانه تنظیم شده توسط پلتفرم  BitGo راه یافت که خدمات متولی ارز دیجیتال را به مشتریان نهادی ارائه می دهد.

بقیه XRP توسط صرافی های ارز دیجیتال Bithumb و Coinoine ارسال شد.

انتظارات قیمت ریپل : قیمت های صعودی

با وجود این واقعیت که مقادیر زیادی XRP که توسط ریپل وارد بازار شده است معمولاً به عنوان یک نشانه نزولی گرفته می شود، اما این بار تریدر ها برعکس می گویند.

اکنون که بیت کوین 14.83 درصد افزایش یافته است و اتریوم 14.06 درصد صعود کرده است، طبق اطلاعات CoinMarketCap ، تحلیلگران احساس می کنند که سومین کوین بزرگ هم ممکن است صعود کند.

یکی از تریدر های با شناسه‌ی GerardWalker5 یک شکل بزرکی از Falling Wedge را روی نمودار مشاهده کرده است.

پیش از آن ، وی توئیت کرد که او برخی از ستاپ های بالقوه خوبی را در XRP، به صورت یک مثلث صعودی که ممکن است XRP را به 0.22 دلار برساند، مشاهده کرد.

XRP

تحلیلگران در TradingView در حال به اشتراک گذاری نگاه صعودی خود از موقعیت فعلی خود هستند. پیش بینی های آنها کمی بیشتر است و می گویند XRP در حال حرکت به سمت 0.30 دلار است.

به طور خاص ، تریدر “TradingShot” می گوید:

در حال حاضر دو سناریو برای XRPUSD وجود دارد: با فرض اینکه فروش سنگین ماه مارس به خاطرترس ازویروس کرونا یک ناهنجاری بود، یا A، 2205 افزایش کم تر از سال 2018 به 0.30 دلار دارد؛ یا (B) افزایش آهسته‌تر به 0.24 دلار را دارد.

XRP

0
برچسب‌ها:
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط