پیش بینی تریدرها از ریزش قیمت توکن XRP ریپل پس از رسیدن به 0.2 دلار

تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل : تریدرهای بازار پیش بینی کرده‌اند که قیمت توکن XRP ریپل پس از صعود و رسیدن به قیمت 0.2 دلار (20 سنت)، دوباره ریزش خواهد کرد.

با اینکه بسیاری از تریدرهای بازار بخاطر اینکه ریپل از اوایل سال 2018 تا کنون افزایش قیمت خاصی نداشته انتظار نزولی بودن روند را برای این آلت کوین بازار دارند، اما برخی هم معتقدند که توکن XRP ریپل به زودی افزایش قیمت خواهد داشت.

تحلیل ریزش قیمت توکن XRP ریپل پس از رسیدن به 0.20 دلار

یکی از تریدرها با نام “transparent-fx” در سایت TradingView تحلیل نزولی خود از قیمت توکن XRP ریپل را منتشر کرده است. وی در ویدئویی گفته که پیش بینی میکند این ارز دیجیتال، از سطح فعلی 0.18 دلاری خود صعود کند و پس از آن هم دوباره نزولی شده و به 0.14 دلار برسد.

اما این تریدر هم نگفته که پس از صعود ریپل به 0.20 دلار حتما روندش نزولی میشود و دیگر صعودی بیشتر نخواهد داشت.

چارت قیمت ریپل - منبع TradingView
چارت قیمت ریپل – منبع TradingView

تشکیل مثلث کاهشی در کف قیمت

یکی از کارآفرینان و تریدرهای سوئینگ به نام LeoDiCrypt0@، گفته است که بیش از دو سال است پیش بینی های قیمت ریپل وی نزولی بوده و فکر نمیکند چیزی بتواند نظرش را تغییر دهد. وی به تشکیل مثلث کاهشی در چارت ریپل اشاره کرده و گفته است که بیشتر از اینکه انتظار صعود داشته باشد منتظر نزول این آلت کوین بازار است.

پیش بینی قیمت ریپل توسط لئو

احتمال صعود قیمت ریپل به 3100 ساتوشی

مایکل فن دی پوپه، یکی از تحلیلگران محبوب بازار که به ندرت درباره تحلیل قیمت ریپل پستی منتشر میکند، پیش بینی تا حدودی صعودی خود از توکن XRP را به اشتراک گذاشته و گفته که احتمال صعود قیمت از سطح فعلی به 3100 ساتوشی برابر با 0.213 دلار وجود دارد.

پیش بینی قیمت ریپل توسط مایکل فن دی پوپه

نزول دوباره قیمت ریپل به 0.10 دلار

یکی از کاربران و طرفدارن ریپل در توئیتر به نام RobertArtRobArt دوباره به فالوورهای خود گفته است که توکن XRP در شرف سقوط به 0.10 دلار است و این اولین باری نیست که وی این پیش بینی را کرده است. در اخرین پستش وی گفته بود که این اتفاق بدی نیست. بلکه فرصتی است تا بتوانید در کف قیمت ریپل بخرید.

وی امروز ادعا کرد که در نهایت بیت کوین هم به 5,000 دلار سقوط خواهد کرد:

کف 5,000 دلاری دوباره برای بیت کوین اتفاق می‌افتد. توکن XRP هم به 0.10 دلار میرسد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط