پیتر برندت: توصیه میکنم در این سطح قیمت ریپل بخرید

پیش بینی قیمت ریپل توسط پیتر برندت

پیش بینی قیمت ریپل : پیتر برندت یکی از تریدهای کار کشته بازار توصیه کرده که در این مقطع زمانی و سطح قیمت بهتر است توکن XRP ریپل بخرید.

علیرغم این حقیقت که توکن XRP ریپل در حال حاضر نسبت به بالاترین قیمت خود نزدیک به 3.3 دلار حدود 97% ریزش داشته، اما پیتر برندت تریدر باسابقه بازار ارزهای دیجیتال گفته است که انتظار سقوط بیشتر سومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را ندارد.

وی در یکی از توئیت‌های اخیر خود گفته است که با رسیدن قیمت توکن XRP ریپل به 0.00836 دلار بهتر است اقدام به خرید کنید.

توئیت پیتر برندت درباره خرید ریپل

احتمال ریزش بیشتر ریپل

با اینکه این تارگت قیمت یک هدف شخصی است، اما این اولین باری نیست که آقای برندت پیش بینی نزولی شدن قیمت ریپل را کرده است. این هم دلیلی است که نشان میدهد چرا آقای برندت همیشه درحال بحث و جدل با جامعه ریپل است.

در تاریخ 20 فوریه، وقتی قیمت ریپل 28 سنت بود، آقای برندت به درستی پیش بینی کرد قیمت این ارز دیجیتال به 20 سنت میرسد. در تاریخ 8 مارس دقیقا این اتفاق افتاد و سپس 50% دیگر سقوط کرد و به 20 سنت رسید.

پیش بینی قیمت بیت کوین

آقای برندت که پیش بینی کرده بود قیمت بیت کوین در سال 2021 به 100,000 دلار میرسد، بعد از سقوط عظیم این ارز دیجیتال پیشرو بازار تغییر جبهه داده است. همانطور که سایت خبری U.Today گزارش کرده بود، این تریدر بازار گفته است که رسیدن قیمت بیت کوین به صفر واقعی‌تر بنظر میرسد.

بیشتر بخوانید: چانگ پنگ ژائو مدیر صرافی بایننس: اجازه نمیدهم قیمت بیت کوین به صفر برسد!

وی همچنین با نامیدن هاوینگ بیت کوین امری غلو شده ادعا کرده که هنوز هم باید به دنبال پایان دادن به روند نزولی دو ساله خود باشد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط