ورژن جدید کیف پول ترون منتشر شد (TronWallet 3.1.0)

ترون

تیم اجرایی بخش کیف پول ارز دیجیتال ترون، ورژن جدید کیف پول ترون را منتشر کرد. TronWallet3.1.0 آخرین ولت ترون-یکی از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال- می‌باشد.

پروژه ارز دیجیتال TRON

کیف پول ترون کیف پول ارز دیجیتال

ترون‌ ابتدا به عنوان توکنی بر بستر ERC-20 ارائه شد. پس از مدتی شبکه بلاکچین خود را ایجاد کرد و در پی آن ترون‌ به عنوان کوین اصلی این شبکه بلاکچین معرفی شد. تیم اجرایی قدرتمند ترون، آن را به یکی از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال بازار تبدیل کرده است. همچنین جاستین سان جاستین سان کارآفرین فناوری و مدیر پروژه ترون (TRON) است. این چهره به فعالیت زیاد و تبلیغ شدید پروژه‌اش در شبکه‌های اجتماعی معروف شده است. حواشی ایجاد شده توسط او بارها علت تغییرات قیمتی شدید در بازار این ارز دیجیتال شده است. حالا این ارز دیجیتال محصول جدید خود را اراده داده است.

کیف پول ترون‌

در این بروزرسانی، این کیف پول ارز دیجیتال پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است. بهینه‌سازی swap برای بیت کوین، ترون‌ و توکن‌های بر بستر ترون بخشی از ویژگی‌های ورژن جدید این کیف پول ارز دیجیتال می‌باشد.

کیف پول ترون‌ در ورژن قبلی خود (TronWallet 3.0.0) که در ماه دسامبر منتشر شد، SWAP بیت کوین به ترون را منتشر کرده بود. انتظار می‌رفت که مدیران این ارز دیجیتال بخواهند در آینده ارزهای دیگری نیز اضافه کنند. بر اساس حواشی انتظار می‌رفت، اتریوم دومین کوین در بازار باشد که SWAP اتریوم به ترون‌ در این کیف پول ایجاد شود.

مدیران در مورد ورژن جدید گفته‌اند:

در آخرین ورژن کیف پول‌ ترون یعنی TronWallt 3.1.0 تلاش شده است تا مقدمات ورود کوین‌ها، توکن‌ها و دیگر محصولات بر بستر بلاکچین را به کیف پول ترون فراهم کنیم. همچنین بهینه‌سازی این کیف پول ارز دیجیتال‌ جز برنامه‌های جدی ما در ارائه ورژن جدید بوده است. برنامه آتی ما اضافه کردن اتریوم و توکن‌های بر بستر اتریوم به این کیف پول خواهد بود.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط