هودلرهای نئو مراقب باشید: آزادسازی 1.6 میلیون ارز دیجیتال نئو توسط توسعه‌دهندگان

ارز دیجیتال نئو

روز گذشته توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال نئو مقدار قابل توجه 1.6 میلیون از این ارز دیجیتال را برای کیف پول خود آزاد کردند. این مقدار برابر با 11 میلیون دلار و 2.3 درصد از کل نئوهای در گردش است.

احتمال افت قیمت در چند روز آینده

در اکثر پروژه‌های ارز دیجیتال، تیم توسعه‌دهنده همواره مقدار قابل توجهی از ارز دیجیتال مورد نظر را در اختیار دارد و از آن برای تامین بودجه توسعه پروژه استفاده می‌نماید. لذا گاها شاهد روانه شدن حجم عظیمی از یک ارز به بازار هستیم. ارز دیجیتال چینی نئو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اکانت Whale Alert در توئیتر به ارائه گزارش نقل و انتقالات بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال می‌پردازد. البته علاوه بر توئیتر، در یک کانال تلگرامی نیز گزارشات مربوطه منتشر می‌شود. روز گذشته این حساب از آزاد‌سازی 1660865 عدد ارز دیجیتال نئو به ارزش 11235117 دلار خبر داد.

به گزارش Bitcoinist، این ارزها تاکنون فروش نرفته‌اند. تیم توسعه‌دهنده نیز تا این لحظه هیچ توضیحی درباره برنامه خود برای فروش این ارزها نداده است. اما طبیعی است که این ارزها به زودی فروش خواهند رفت و از آنجا که این مقدار، معادل 2.3 درصد از کل ارزهای در گردش است، انتظار می‌رود که شاهد دامپ (افت ناگهانی قیمت) باشیم.

آینده نئو چه می‌شود؟

دو سال پیش بود که یک ارز دیجیتال گمنام چینی توانست با یک رشد عظیم، خود را به میان 10 ارز برتر بازار برساند. در آن برهه نئو به عنوان رقیب اصلی اتریوم شناخته می‌شد، پلتفرمی که توسعه‌دهندگان قادر بودند برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) خود را روی آن پیاده‌سازی کنند.

ارز دیجیتال نئو و اتریوم

اما هایپ نئو تمام شد و قیمت این ارز مانند اکثر آلت‌کوین‌ها فرو ریخت. البته افت قیمت نئو به حدی بود که جایگاه این ارز دیگر در بین 20 ارز برتر بازار هم نبود. علت این افت را می‌توان ظهور رقیبان جدی مانند کاردانو و وی‌چین دانست.

البته کار نئو تمام شده نیست. به زودی و در طی سال 2020 شاهد بروزرسانی عمده نئو به نسخه سوم خود یعنی NEO 3 خواهیم بود. از طرفی این نکته را هم باید مدنظر داشت که نئو یک پروژه چینی است و هرگونه اتفاق مثبتی که در چین برای ارزهای دیجیتال بیفتد، اولین ارزی که به آن واکنش نشان خواهد داد نئو است. همانطور که قبلا نیز بارها شاهد آن بوده‌ایم. قانونی شدن ارزهای دیجیتال در چین شاید بهترین خبری باشد که می‌تواند قیمت نئو را به ماه بفرستد.

0
برچسب‌ها:
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط