نگهداری 10 میلیارد دلار بیت کوین در کیف پول های 8 صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال

نزدیک به 10 میلیارد دلار بیت کوین در کیف پول های 8 صرافی ارز دیجیتال نگهداری میشود

براساس گفته های حساب توییتری توکن آنالیست، تقریباً 7٪ از کل گردش بیت کوین در کیف پول های هشت صرافی ارز دیجیتال بزرگ نگهداری می شود.

صرافی ها بزرگترین نگهدارنده های ارز دیجیتال بدون درنظر گیری قیمت آن هستند

در 8 اکتبر، توکن آنالیست بیان کرد که در طول زمان تعداد بیت کوین، محبوب ترین ارز دیجیتال جهان در کیف پول های صرافی ارز دیجیتال به طور مداوم در حال افزایش بوده است.

این حساب توییتری، که داده های تاریخی و واقعی از بلاکچین را در اختیار افراد قرار می دهد، تخمین زده است که در حال حاضر نزدیک به 1.2 میلیون سکه در کیف پول های 8 صرافی بزرگ نگهداری میشود، که توکن آنالیست، آنها را بزرگترین نگه دارنده ها توصیف کرده است.

یک نمودار همراه نشان می دهد که هوبی رهبر صرافی ارزهای دیجیتال است و بیشترین میزان بیت کوین را در کیف پول خود دارد. بایننس و بیت مکس برای کسب مقام دوم در رقابت هستند.

تاریخ را بخاطر بسپارید

یكی از معروف ترین كلمات در زبان ارزهای دیجیتال روز برگزاری جشن تولد در 18 دسامبر است. كلمه HODL تقریبا شش سال پیش، هنگامی که بیت کوین پس از رسیدن به 1000 دلار شروع به سقوط كرد، در بیتکوین تاک ابداع شد.

گیم کیوبی، یکی از اعضای بیت کوین تاک میگوید مسئول اختراع کلمه HODL است، كلمه ای كه به طور جهانی به عنوان توصیه ای برای عدم فروش ارزهای دیجیتال در زمان FUD (زمان ترس، عدم قطعیت و شک) درک شده است. وی کلمه “hold” یا “نگه دارنده” را در یک پست اعتراضی در خصوص فروش، اشتباه تایپ کرده بود.

 

قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت

پیش از این، کوین تلگراف گزارش کرده است كه بیگ چد، تحلیلگر ارز دیجیتال توییترآنالیست در شبکه خبری CNBC، اظهار داشته است كه به احتمال زیاد در روزهای آتی فضای بازار ارزهای دیجیتال خرسی (نزولی) خواهد بود، اما در بلند مدت گاوی (صعودی) خواهد ماند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط