افزایش حجم معاملات مانی گرام در ماه دسامبر در طی همکاری با بنیاد ریپل

همکاری مانی گرام با بنیاد ریپل

یکی از بزرگترین ارائه دهندگان نقل و انتقال و ترنسفر بین المللی پول و پایدارترین متحد بنیاد ریپل به نام مانی گرام (MoneyGram)، باید قدردان فصل تعطیلات زمستانی باشد. اخیرا گزارش شده بود که این غول نقل و انتقال پول، در دوره بین 1ام تا 25ام دسامبر، شاهد افزایش 70 درصدی حجم معاملات خود نسبت به سال گذشته بوده و در خارج از ایالات متحده نیز این شرکت افزایش 120 درصدی حجم معاملات آنلاین را در مدت مشابه به ثبت رسانده است.

در ماه دسامبر، تمامی بازارهای آنلاین مانی گرام شاهد دو رقمی شدن نرخ رشد حجم معاملات خود بودند. در این گزارش همچنین آمده است که 80 درصد کل معاملات آنلاین در مانی گرام از طریق تلفن های همراه انجام شده است.

شرکت مانی گرام گفته است که با وجود بیش از 3 میلیارد کاربر تلفن های هوشمند و مداوم بودن تغییر رفتار مصرف کننده، تمرکز خود را بر متنوع سازی محصول گذاشته است که شامل سرمایه گذاری در بازار دیجیتال و بازارهای مهم بین المللی خواهد بود.

الكساندر هولمز، مدیر اجرایی ارشد شرکت مانی گرام خاطرنشان كرده است كه مأموریت فعلی این شرکت، هموار کردن مسیر حرکت پول است. آقای هولمز در ادامه افزود:

موفقیت اپلیکیشن تلفن همراه ما در طول سال و به ویژه در طول تعطیلات، نشان میدهد که ارزش مصرف کنندگان نه تنها در تجربه کاربری بلکه در شبکه توزیع جهانی ما نهفته است.

اپلیکیشن جدید مانی گرام تا به امروز بیش از 1.6 میلیون بار دانلود شده است که از زمان آغاز به کار نسخه اولیه این اپلیکیشن در سال 2018، روند صعودی تدریجی را از خود نشان می دهد. علاوه بر این ها، این شرکت در سال گذشته برنامه های مختلفی ازجمله: راه اندازی سرویس ویزا دایرکت و گسترش ارائه خدمات به کشورهای بیشتر را به انجام رسانیده است تا کاربران بتوانند برای انجام معاملات خود به بیش از 60 بازار دسترسی داشته باشند.

بنیاد ریپل در ژوئن سال 2019 با سرمایه گذاری 50 میلیون دلار، همکاری خود را با مانی گرام آغاز کرد و این شرکت در عوض موافقت کرد تا از سلوشن پرداخت های برون مرزی ریپل به نام ODL استفاده کند. پس از اتمام سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری، بنیاد ریپل اکنون تقریبا 10 درصد از سهام مشترک مانی گرام را در اختیار دارد.

آقای هولمز در مصاحبه ای با جولیا چترلی مجری شبکه خبری CNN در اواسط ماه دسامبر، فاش کرد که مانی گرام از زمان همکاری با بنیاد ریپل، به لطف سلوشن ODL این شرکت، معاملاتی به ارزش بیش از 100 میلیون دلار را پردازش کرده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط