لوک مارتین: با شکست مقاومت آلت کوین‌ها، قیمت ریپل باید 30% بیشتر باشد

توکن XRP ریپل

در حال حاضر قیمت ریپل به 30 سنت نزدیک شده و در حدود 29 سنت معامله میشود. یکی از تحلیلگران برجسته بازار نیز معتقد است که توکن XRP باید 30% بیشتر از چیزی که در حال حاضر قیمت دارد، معامله شود.

ریپل که سومین ارز دیجیتال بزرگ بازار است، در حال نزدیک شدن به سطح کلیدی 30 سنتی خود است و در حال حاضر با قیمت 0.2944 دلار معامله میشود و حدود 8.13% افزایش قیمت داشته است. لوک مارتین، تحلیلگر و تریدر برجسته بازار نیز اظهار داشته که قیمت توکن XRP باید بیش از آنچه در حال حاضر قیمت دارد، باشد.

قیمت توکن XRP ریپل باید 39 سنت باشد

لوک مارتین در صفحه توییتر خود نوشت که قیمت ریپل باید حدود 30% بیشتر از آنچه که هست باشد. وی این ارز دیجیتال را با دیگر آلت کوین‌ها بازار و سودآوری که داشته‌اند، مقایسه کرده است.

وی با اشاره به اتریوم، کاردانو و ایاس گفته است که اکثر این آلت کوین‌ها اکثرا مقاومت خود را شکسته‌اند و در حال افزایش قیمت‌اند.

نمودار قیمت توکن XRP ریپل

به گزارش سایت خبری U.Today در اوایل صبح امروز، قیمت اتریوم نزدیک به 15% افزایش یافت و تحلیلگران به صعودی بودن بازار آن اطمینان دارند و میگویند که افزایش بیشتر قیمت در راه است.

لوک مارتین در ادامه در کامنتی اظهار داشت که شانس ازبین رفتن ارزش بسیاری از آلت کوین‌ها در آینده وجود دارد. با این وجود، فعلا محرک و ارزش این ارزهای دیجیتال حفظ شده است.

توئیت لوک مارتین

آغاز افزایش قیمت ریپل

یکی از تریدرها با نام TraderXO نیز درباره توکن XRP اظهار داشته که مطابق انتظار وی افزایش قمیت یافته است.

توئیت Traderx

 

0
برچسب‌ها:
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط