پیوستن رسانه‌ی اجتماعی بلاکچین استیمیت به اکوسیستم ترون

پیوستن استیمیت به ترون

بزرگترین رسانه اجتماعی غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین در جهان و همچنین پلتفرم وبلاگ نویسی استیمیت، از همکاری استراتژیک با بنیاد ترون TRON خبر دادند.

استیمیت در حال پیوستن به اکوسیستم ترون است

بزرگترین رسانه ی اجتماعی غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین و محبوب ترین پلتفورم وبلاگ نویسی استیمیت، در پخش خبری مشترک با Cryptopotato از شراکت استراتژیک با بنیاد ترون خبر داد.

تیم های توسعه ی هر دو شرکت برای آوردن برنامه های مبتنی بر استیم بلاکچین و استیمیت به بلاکچین ترون با یکدیگر شروع به کار خواهند کرد که اجتماعی از 20 میلیون کاربر، خدمات و محصولات است.

بنیاد ترون و استیمیت برای خلق ارزش های بیشتر برای کاربران خود و همچنین تقویت پیشرفت های آنها در فناوری غیر متمرکز، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

توکن استیم قدیمی به یک توکن استیم مبتنی بر ترون منتقل خواهد شد. یک هدیه رایگان برای کابران موجود ترون تعلق خواهد گرفت که توکن استیم مبتنی بر شبکه ی ترون خواهد بود.

شبکه های اجتماعی غیر متمرکز

بزرگترین رسانه ی اجتماعی غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین در جهان و همچنین پلتفورم وبلاگ نویسی استیمیت، ازهمکاری با بنیاد ترون خبر دادند.

جاستین سان بنیادگذار ترون، و مدیرعامل بیت تورنت در مورد این موضوع اظهار داشت:

اکوسیستم ترون بسیار هیجان زده است و در دوره جدیدی از شبکه های اجتماعی غیر متمرکز به یکدیگر خواهیم پیوست.

استیمیت یک پلتفرم شبیه Reddit است که در آن می توان ارزهای دیجیتالی را به صورت لایک و رأی توزیع کرد. این چیزی است که می تواند، پذیرش بیشتر فناوری های مبتنی بر بلاکچین را خصوصا پس از وقایع اخیر به ارمغان آورد.

فقط دیروز، اکانت توییتری محبوب مفسران ارز دیجیتالی و بیت کوین، پرمابول آنتونی (پومپ) از دسترس خارج شد.

علاوه بر این، مدتی قبل، سایت خبری CryptoPotato گزارش داد که بزرگترین پلتفرم اشتراک گذاری محتوای ویدیو در جهان، یوتیوب، محتوای مربوط به ارزهای دیجیتال را حذف کرد.

این مسئله باعث شده است تا جامعه در مورد اینکه آیا به یک جایگزین غیرمتمرکز نیاز است یا نه گفتگو کند. این مسئله همچنین اشکالات سانسور و این واقعیت را نشان می دهد که یک مقام واحد بر شرکت کنندگان شبکه نظارت دارد.

0
برچسب‌ها:
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط