ورج

ورج

ورج یک ارزدیجیتال است که بر ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربران خود تمرکز دارد. در حالی که بیت کوین در مأموریت ایجاد ارز دیجیتالی غیر متمرکز موفق عمل کرده است، ورج با انجام معاملات کاملاً ناشناس، آنرا چند قدم جلوتر می برد. این ارز تقریبا غیرقابل ردیابی است و کاربران ورج می توانند معاملات خود را به صورت ناشناس انجام دهند.

این امر چطور ممکن است؟

ورج از فن آوری بسیار پیشرفته بلاک چین ساخته شده بر اساس سرویس هایی نظیر Tor و I2P که داده های شخصی شما مانند آدرس های IP و موقعیت جغرافیایی را پنهان می کند، پیاده سازی شده است.

با پیاده‌سازی آتی فن‌آوری RSK، ورج قابلیت قراردادهای هوشمند را در عین حفظ محرمانه بودن کاربران ارائه می دهد، بنابراین تنها ارز دیجیتال در بازار است که چنین ویژگی هایی را با هم ترکیب می کند.

چرا به سادگی از VPN استفاده نکنیم؟

در برقراری ارتباط از طریق یک شبکه وی پی ان، تنها قسمت رمزگذاری شده اتصال، از طرف شما به ارائه دهنده VPN است. از آنجا به بعد، ارتباطات بدون محافظت باقی می ماند. بنابراین، سرویس VPN به این اطمینان نیاز دارد که ارائه دهنده ی شما اطلاعات، گزارش ها و سوابق مربوط به فعالیت های شما را فاش نکند. با استفاده از ورج، کاربر برای محافظت از محرمانه بودن نیازی به اعتماد به شخص ثالث ندارد.

ورج چگونه ساختار یافته است؟

ارز دیجیتال ورج، یک پروژه کاملا متن باز است و جامعه ورج در پیاده سازی قابلیت های جدید و تصمیم گیری ها، دارای اختیار کامل می باشد. ورج، یک پروژه به سبک مردمی است و یک تیم توسعه اصلی به طور مداوم در تلاش برای بهبود پایه های موجود در XVG است. عرضه اولیه ای در زمان معرفی ورج برگزار نشد و هیچ پیش استخراجی نیز صورت نگرفت.

چه چیزی ورج را منحصر به فرد می کند؟

ارزهای دیجیتال زیادی وجود دارند که غالباً بسیار شبیه یکدیگر هستند. در زیر مواردی را خویهیک گفت که ورج را منحصر به فرد می کنند:

ورج، دارای یک بلاکچین عمومی است که اجازه می‌دهد توزیع سکه، تعداد کاربران و سایر آمار را با ناشناس نگاه داشتن فراداده های تراکنش، مشاهده شوند.

با پیاده‌سازی آتی فن‌آوری RSK، ورج اولین ارز دیجیتال اختصاصی با قابلیت قراردادهای هوشمند یکپارچه خواهد بود.

تراکنش های ورج به لطف بلاک های با سرعت ۳۰ ثانیه، بسیا سریع می باشند.

ورج، آماده است تا با استفاده از چندین برنامه کیف پول توسعه یافته برای سیستم عامل های دسکتاپ و موبایل وارد استفاده گسترده شود.

ورج، یک پروژه منبع باز است که توسط تیمی متعهد و جامع ای ماهر به پیش می رود.

حداکثر مقدار عرضه ورج ثابت و بالغ بر 16.5 میلیارد کوین می باشد. چنین عرضه ای امکان توزیع عادلانه تر را فراهم می کند، از دستکاری بازار تا حد زیادی جلوگیری کرده و ورج را برای پرداخت های منظم مناسب می کند.

ورج، از چند الگوریتم روی بلاک چین خود استفاده می کند و این امکان را برای استخراج ورج با انواع مختلف دستگاه های ماینینگ فراهم می کند.

پروتکل Wraith امکان پنهان کردن معاملات در دفترکل خصوصی را در صورت لزوم، امکان پذیر می کند، در حالی که گزینه انجام تراکنش بر روی دفترکل عمومی را نیز ارائه می دهد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *