نحوه برداشت وجه از صرافی بایننس

صرافی بایننس

در این مقاله به بررسی و توضیح چگونگی نحوه برداشت موجودی ارز دیجیتال از صرافی بایننس میپردازیم.

در صفحه اصلی سایت صرافی بایننس موس خود را به سمت تصویر پروفایل خود حرکت دهید. پس از فعال کردن منوی کشویی، نمای کلی از پروفایل خود مشاهده خواهید کرد. بر روی “برداشت” کلیک کنید تا به صفحه برداشت هدایت شوید.

صرافی بایننس

هنگامی که در صفحه برداشت هستید ، می توانید انتخاب کنید که کدام سکه را می خواهید برداشت کنید. انتخاب سکه در سمت چپ صفحه است و جزئیات برداشت در سمت راست نمایش داده می شود. توجه به این نکته مهم است که اگر کیف پول (حساب) تحت پشتیبانی مالی باشد، بعضی اوقات برداشت برای برخی ارزهای دیجیتال میسر نخواهد بود.

صرافی بایننس

در این مثال، ما بایننس کوین را برداشت می کنیم.

صرافی بایننس

 

در این حالت ، ما بایننس کوین را به کیف پول امن (Trust Wallet) انتقال می دهیم. برای ایجاد یک آدرس دریافت کننده جدید (یا برای دریافت یک آدرس موجود) ، کیف پول امن خود را باز کرده و سکه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه “دریافت” کلیک کرده و آدرس دریافت کننده را به همراه کد QR آن مشاهده خواهید کرد.

اگر اپلیکیشن کیف پول امن (Trust Wallet) را ندارید ، می توانید آن را از وب سایت Trust Wallet دریافت کنید.

در مرحله بعد ، وارد صفحه برداشت شوید و آدرس مورد نظر برای ارسال بودجه خود را وارد کنید. اگر عملکرد لیست سفید را فعال کنید ، فقط می توانید از یکی از آدرس های لیست سفید برداشت کنید.

اگر عملکرد لیست سفید شما غیرفعال است ، باید آدرس را به صورت دستی وارد کنید. به دلایل امنیتی ، ما اکیداً به شما توصیه می کنیم عملکرد لیست سفید برداشت را فعال کنید.

در این مثال ، عملکرد لیست سفید برای آدرس کیف پول امن (TrustWallet) ما فعال شده است. بنابراین ما فقط باید آن را از منوی کشویی انتخاب کنیم.

بسته به ارز دیجیتال انتخابی شما برای برداشت، ممکن است فرایند خاصی برای برداشت آن سکه وجود داشته باشد. در مورد بایننس کوین، ممکن است یک MEMO لازم باشد. اگر بایننس کوین را به حساب دیگری در صرافی بایننس ارسال می کنید ، باید MEMO را وارد کنید. در غیر این صورت بودجه خود را از دست خواهید داد. حتماً بررسی کنید که آیا آدرسی که بایننس کوین را به آن می فرستید نیاز به MEMO دارد یا خیر.

در این مثال ، ما لازم نیست که آن را لحاظ کنیم زیرا ما به آدرس کیف پول امن (TrustWallet) وجوه را ارسال می کنیم. اگر مطمئن هستید که نیازی به کد ممو MEMO ندارید ، قسمت “No MEMO” را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی، مقدار سکه های مورد نظر برای برداشت را تایپ کنید. اگر می خواهید کل مانده خود را پس بگیرید ، روی مقدار نمایش داده شده به رنگ زرد رنگ در کنار “تراز در دسترس” کلیک کنید. در این مثال ، ما به صورت دستی مقدار را 1 BNB (بایننس کوین) تنظیم می کنیم.

توجه داشته باشید که پس از تعیین میزان برداشت ، هزینه معامله نمایش داده می شود و مبلغ برداشت نهایی به طور خودکار محاسبه می شود. وقتی آماده بودید و همه چیز را چک کردید ، روی “ارسال” کلیک کنید.

صرافی بایننس از شما خواسته می شود احراز هویت 2FA خود را ارائه دهید. در این حالت ، ما از برنامه Google Authentication استفاده می کنیم.

صرافی بایننس

سرانجام برای تأیید درخواست برداشت خود ، ایمیلی دریافت خواهید کرد.

صندوق ورودی خود را بررسی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که کد ضد فیشینگ (anti-phishing) صحیح است و قبل از ادامه فرایند، آدرس را با دقت بررسی کنید.

اگر همه چیز صحیح است ، روی “تأیید برداشت” کلیک کنید. پس از آن ، باید صفحه زیر را مشاهده کنید.

اکنون فقط باید منتظر بمانید تا درخواست انجام شود. برداشت از حساب در صفحه برداشت شما نشان داده می شود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره درخواست برداشت خود داشته باشید ، می توانید بر روی شناسه تراکنش ها (TxID) کلیک کنید. این شما را به وب سایت Binance Explorer صرافی بایننس هدایت می کند و تراکنش با جزئیات نمایش داده می شود.

صرافی بایننس

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط