امکان پشیمانی جاستین سان از خرید استیمیت

ترون و استیمیت

ترون و استیمیت : جاستین سان ممکن است به زودی از اقدام خود برای خرید استیمیت پشیمان شود، زیرا اعضای جامعه در حال برنامه ریزی یک هاردفورک برای ایجاد یک بلاکچین جدید هستند که این که خارج از کنترل جاستین است.

راه اندازی بلاکچین هایو

بلاکچینی که با نام هایو جدیدا راه اندازی شده با اجرای یک هارد فورک از کد استیم موجود ایجاد می شود. طبق اطلاعیه ای در مورد پلتفرم استیم، استیم پیک، این به روز رسانی روز جمعه، 20 مارس، ساعت 10 صبح انجام می شود.

بلاکچین هایو از استیم فورک می شود، اما کاملاً غیرمتمرکز خواهد بود و مستقل از شبکه استیم کار می کند.

وی گفت:

در حالی که بلاکچین هایو یک فورک استیم کد است، هدف این است که مسئولیت ساختن یک چیز بهتر را بر عهده بگیریم. راه اندازی اولیه هایو کپی مستقیم از بلاکچین موجود با چند نسخه بهبود یافته کوچک تر خواهد بود که به ما امکان می دهد تا به بحث در مورد اجتماع در جهت پیشرفت آینده، تغییرات مورد نیاز و بیشترین ویژگی های سطح زنجیره ای بازگردیم.

هنگامی که بلاکچین جدید به صورت زنده اجرا می شود، حساب های استیم موجود به طور خودکار در شبکه هایو ظاهر می شوند. این بدان معناست که کاربران استیم دارای دو حساب کاربری هستند، یکی از آن ها شبکه ی استیم فعلی و دیگری در هایو با محتوای موجود و اطلاعات بدون تغییر، می باشد.

براساس این اطلاعیه، تاریخچه هر دو حساب یکسان خواهد بود، اما محتوا و معاملات آینده ی دو حساب یکسان نخواهد بود. به عبارت دیگر، هر دو حساب به طور مستقل از یکدیگر کار می کنند، هر عملی که توسط کاربران روی استیم انجام شود، روی حساب هایو آن ها و برعکس منعکس نمی شود.

نقد جامعه ارزهای دیجیتال بر علیه جاستین سان

استیمیت، استیم پیشرو رسانه اجتماعی داپ است است و از زمان راه اندازی آن، به عنوان بزرگترین پلتفرم رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین در جهان ظاهر شده است. به نظرهمه چیز خوب بود تا اینکه جاستین سان ماه گذشته استیمیت را بدست آورد، حرکتی که منجر به اختلاف نظرهای شدید در جامعه ارز دیجیتال شد.

این بحث و جدال پس از آن آغاز شد كه ترون و استیمیت اعلام كردند كه در هنگام درخواست صرافی های مهم از جمله بایننس و هوبی، سافت فورک بلاکچین را معكوس می‌كنند تا از مشتری های هلدینگ های استیم استفاده كنند تا به نفع خود رأی دهند.

چندین طرفدار ارز دیجیتال، از جمله نرم افزار آنتی ویروس تیسون، جان مک آفی، نظرات خود را در مورد این مسئله به اشتراک گذاشتند و اظهار داشتند که جاستین سان فراموش کرده استیم یک جامعه است و جوامع قابل خریداری نیست.

در اوایل این هفته، Blocktrades، استیم معتبر پیشرو، توضیح داد که چگونه استیمیت تقریباً تمام ارزش خود را از زمان خرید اخیر از دست داده است.

به نظر من، استیمیت اکنون ارزش نزدیک به صفر دارد. هنگامی که جاستین آن را به دست آورد، استیمیت کاملاً از نظر ویژگی های فکری، برندینگ و بلاکچین توسعه یافته و توسعه دهندگان فرونت ارزش داشت. اما اکنون، همه برنامه نویسان آن را ترک کردند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط