چگونه با استفاده از رمز ارز ها خرج زندگی خود را درآوریم؟!

برای توضیح چگونگی کسب درآمد با استفاده از رمز ارز می توان گفت که در تکنیک های برنامه نویسی عبارتی مخفف به نام IFTTT) If This Then That) وجود دارد. به این معنی که اگر یک اتفاق رخ دهد، بعد از آن چه اقدامی باید انجام داد. تحلیل تکنیکال رمز ارز ها تا حد زیادی به این موضوع شباهت دارد. تحلیل من به صورت ساده این است که نظرات و عملکرد خریداران و فروشندگان را بخوانم و بعد برای شما با تکنیک IFTTT تعبیر کنم.

رمز ارز

با نگاه به نمودار رمز ارز ها در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنید که قیمت به خط مشکی ضخیم رسیده است. این خط در نمودارهای من خط حمایت است. هر قدر این خط ضخیم تر رسم شده باشد به معنی قوی تر بودن سطح حمایت است. اگر این خط حمایت شکسته نشود، بیت کوین می­تواند یک صعود جدید را شروع کند؛ گرچه سناریوی محتمل تر این است که قیمت تا ضربدر سبز رنگ بعدی نزول کند که این یک موقعیت خرید خیلی خوب خواهد بود. با این وجود ضربدر سبزرنگ تیره نقطۀ خرید ایده آل من است. می­پرسید چرا؟ چون این نقطه از حمایت خوبی برخورداره، این نقطه در کف کانال قرار داره. اگر بیت کوین به این قیمت برسه من بقیه آلت کوین ­ها را می­فروشم تا بیشترین درآمد امسالم را کسب کنم. این خرید، یک خرید با ریسک کم و پاداش زیاد خواهد بود.

سبک من در ترید، دنبال کردن هر نوسان کوچک در بازار رمز ارز ها نیست، شیوۀ من یافتن نقاطی است که ریسک کم و پاداش بالا داشته باشند. این روشی است که با آن می­توانید 100.000 دلار در یک سال درآمد کسب کنید و همۀ پول را ظرف چند هفته از دست ندید. صبر و انضباط می­تونه در سال 2 تا 3 ماهی بزرگ برای شما صید کنه. من قبلا درژانویۀ امسال در بین رمز ارز ها، ارزهای BNB، LTC، NEO و ETH را خریده بودم و در ژوئن فروختم. سود خوبی به دست آوردم و الان منتظر یک کف قیمت دیگه هستم تا یک خرید موفق دیگه را تجربه کنم. چه چیزی این خرید را مطمئن می­کنه؟ در ادامۀ نقشۀ راه بلند مدت من را میبینید.

رمز ارز

با توجه به قاعدۀ IFTTT در تحلیل رمز ارز ها، اگر شما می خواهید با استفاده از ترید امرار معاش کنید، پس شما باید یک سبک ترید را انتخاب کنید که از شما وقت خیلی زیادی نگیره و در عین حال سود خوبی هم به شما بده. اگر شما منظبط نباشید، پولتون را از دست می­دید!

اکنون نقشۀ راه من:

  • خط حمایت در یک روند به رنگ سبز
  • خط مقتومت در یک روند به رنگ قرمز
  • خط حمایت افقی به رنگ مشکی
  • میانگین متحرک 50 روزه به رنگ زرد
  • میانگین متحرک 200 روزه به رنگ مشکی

 

روند: هنوز نزولی است

ایدۀ کلی: خرید بیت کوین خطرناک است ولی خرید 10 آلت کوین اول بازار ریسک پایینی دارد و مطمئن تر است. شما مسیر مطمئن را انتخاب کنید و از نمودار جلوتر حرکت کنید تا سودهای قابل توجه به دست آورید.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط