اضافه شدن پرداخت های لایتنینگ بیت کوین

لایتنینگ بیت کوین

Fold app توانست 2.5 میلیون دلار به منظور آوردن پرداخت های لایتنینگ بیت کوین به استارباکس جمع آوری کند

Fold app، اپلیکیشن خرید گوشی های هوشمند که با پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین به کاربران اجازه می دهد وجوه خود را در کیف پولی خارجی ذخیره کنند، موفق به جمع آوری 2.5 میلیون دلار و افزودن گزینه ی پرداخت با استفاده از ارزهای نقدی شد.

طی بلاگ پستی در 25 سپتامبر، ادیتور Fold، ویل ریوز، اعلام کرد که کاربران این اَپ می توانند با همگام سازی کارت اعتباری و کیف پول لایتنینگ خود، در خرده فروشی ها، هم با بیت کوین و هم با ارزهای نقدی خرید کنند.

همچنین Fold برای تشویق کاربران به انجام خریدهایشان با بیت کوین، آنها را قادر ساخت تا در هنگام خرید از خرده فروشان بزرگ مانند آمازون، اوبر، استارباکس و Hotels.com، ساتوشی جمع آوری کنند.

به علاوه، Fold همکاری خود را با سرمایه گذارانی مانند Craft Ventures، Goldcrest Capital، Slow Ventures، Fulgur Ventures و شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال، CoinShares، اعلام کرد که نتیجه ی آن 2.5 میلیون دلار تامین مالی به منظور توسعه بیشتر بود.

پروژه های دیگر پاداش ارز دیجیتال

اوایل امسال، یکی دیگر از اَپ های خرید و پاداش های بیت کوین، Lolli، با خواروبار فروشی زنجیره ایِ Safeway و خرده فروشی حیوانات خانگیِ Petco وارد همکاری شد تا به مشتریان، معادل 3.5 درصد از تمام خریدهایشان، بیت کوین پاداش بدهد. این شرکت همچنین خدمات رزرو Hotels.com را نیز به لیست فروشندگان خود اضافه کرد.

در این میان، شرکت American Express نیز به دنبال دسترسی به این هدف با استفاده از پلتفرم پاداش مبتنی بر هایپرلجر خود است که هدفش، توانمند ساختن شرکای فروشنده در ایجاد طرح های پیشنهادی پاداش های شخصی سازی شده به مشتریان این شرکت مالی می باشد.

پرداخت های با ارز دیجیتال در حال جلب توجهات

پرداخت های با استفاده از ارزهای دیجیتال در بخش خرده فروشی، به آرامی درحال فراگیر شدن هستند. در نظرسنجی ریسک امنیتی Kaspesky Lab که در ماه فوریه منتشر شد، گزارش شده بود که 13 درصد از 12000 مصرف کننده در 22 کشور، از ارزهای دیجیتال برای پرداخت خریدهای آنلاین خود استفاده کرده اند.

تا اوایل سال 2020، پشتیبانی از پرداخت های با استفاده از بیت کوین، در بیش از 25000 فروشگاه برای 30 خرده فروشی در فرانسه، شامل تولیدکننده لباس های ورزشی، Decathlon، و تولیدکننده لوازم آرایشی، Sephora، راه اندازی خواهد شد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط