خالق اتریوم: ارزهای فیات نابود نخواهند شد

خالق اتریوم ارزهای دیجیتال

“ویتالیک بوترین” خالق اتریوم طی مصاحبه‌ای که با اریک واینشتین انجام داد، به ارائه صحبت‌هایی در خصوص ارزهای دیجیتال و اقتصاد جدید و قدیم پرداخت.

ویتالیک بوترین و اریک واینشتین که بخاطر افکار منطقی خود در زمینه ارز دیجیتال مشهور هستند، اخیرا مصاحبه‌ای را در قالب یک پادکست در مورد دیدگاه ویتالیک بوترین در مورد اقتصاد سنتی انجام دادند.

آزادی‌خواهی و تنوع

به گزارش U.Today، سازنده اتریوم درباره آینده ارزهای فیات اظهار نمود که در حال حاضر افراد علاقه‌مند ارزهای دیجیتال و جامعه کریپتو مطمئن هستند که ارزهای فیات نابود خواهند شد و بیت کوین جای آن‌ها را می‌گیرد. وی بیان کرد که مشاجرات کوتاه‌مدت نمی‌تواند به روند کلی و بلند‌مدت اقتصاد لطمه وارد کند، یعنی اطمینان جامعه ارزهای دیجیتال از نابودی ارز های فیات چیزی نیست که واقعا منجر به رخ دادن این اتفاق شود. وی بیان کرد:

من به طور قطع جزء افرادی که معتقد به نابودی ارزهای فیات هستند و از نابود شدن آن‌ها لذت می‌برند، نیستم.

همچنین بوترین مدعی شد که تعدادی از اعضای جامعه بیت کوین نیز با او هم‌ عقیده هستند.

هم‌زیستی مسالمت‌آمیز

ویتالیک بوترین، توسعه دهنده اصلی اتریوم پیش‌بینی کرد که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در کنار ارزهای فیات یک همزیستی مسالمت‌آمیز را با وجود مزایا و معایب در هر دو نوع ارز، در آینده تجربه خواهند کرد. وی مدعی شد که ارز دیجیتال در آینده جایگزین پول فیات نمی‌شود، بلکه به مقابله با دولت‌ها در برابر سیاست‌های نادرست مانند چاپ بی رویه پول و انحصار خواهند پرداخت.

قابل ذکر است که ویتالیک بوترین 25 ساله، متولد روسیه است و در سال 2013 توسعه اتریوم را آغاز کرد. وی به عنوان خالق اتریوم یکی از رهبران ارزهای دیجیتال و بلاکچین در آینده شناخته می‌شود. بر خلاف برخی از افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، دیدگاه‌های بوترین منطقی است و بسیاری از افراد صحبت‌های وی را همواره تایید می نمایند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط