اتریوم در شرف افزایش 100 درصدی قیمت

پیش بینی قیمت اتریوم

روند صعودی اخیر قیمت اتریوم باعث شده است تا این ارز دیجیتال نسبت به پایین ترین قیمت خود در سال 2020 که برابر با 127 دلار بود، در منطقه 170 دلاری موقعیت قوی و پایداری را به خود بگیرد. این افزایش قیمت فوق العاده اتریوم، برخلاف برگشت و عقب نشینی روند صعودی در کل بازار ارزهای دیجیتال بوده است.

یکی از تحلیلگران برجسته بازار که پیش از این هم صعود مداوم قیمت اتریوم را پیش بینی کرده بود، گفته است که این آلت کوین برتر با جهشی بزرگ به قیمت 335 دلار خواهد رسید.

وی معتقد است که این جهش قیمت می تواند با ترکیبی از صعود بیشتر قیمت بیت کوین و قدرت باقیمانده از شکستی که اخیرا در یکی از مثلث های کاهشی نمودار رخ داده، تقویت شود.

پایداری قیمت اتریوم در منطقه 170 دلاری

اتریوم در حال حاضر، پس از صعود از پایین ترین نرخ روزانه خود یعنی 167 دلار، از بیت کوین عملکرد بهتر و نسب به آلت کوین های دیگر بازار هم قیمت بالاتری دارد.

از ابتدای سال 2020، اتریوم هم مانند بسیاری دیگر از آلت کوین های برتر بازار، بین قیمت فعلی و پایین ترین نرخ اخیر خود در نزدیکی منطقه 120 دلاری فاصله زیادی را ایجاد کرده است.

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است كه این جهش اخیر قیمت، از آنجایی که باعث شده اتریوم از یک الگوی فالینگ وج نزولی که از حدود تابستان سال 2019 در آن گیر افتاده بود، خارج شود، قدرت فنی این ارز دیجیتال را به طور چشمگیری تقویت كرده است.

یکی از تحلیلگران معروف حوزه ارزهای دیجیتال در توئیتر به نام Satoshi Flipper، در یکی از توئیت های اخیر خود گفته که معتقد است قیمت اتریوم میتواند با یک جهش 90 درصدی دیگر به 335 دلار برسد. وی با اشاره به نمودار زیر گفت:

هدف اتریوم خود را به 355 دلار افزایش میدهم.

توئیت Satoshi Flipper

صعودی بودن قیمت بیت کوین به احتمال زیاد باعث جهش قیمت اتریوم میشود

البته باید این نکته را هم در نظر بگیریم که Satoshi Flipper معتقد است این جهش قیمت اتریوم، جدای از قیمت بیت کوین و کل بازار ارزهای دیجیتال نیست:

من شما گفتم که پس از معکوس شدن قیمت کف، اتریوم بخرید. ما از قیمت 131 دلار شروع کردیم و الان تقریبا به قیمت 180 دلار رسیده ایم. اگر شما هم مثل من فکر نمی کنید که هاوینگ بیت کوین هنوز خودش را در قیمت بیت کوین نشان نداده و قرار است سال فوق العاده صعودی را داشته باشیم، می توانید مطمئن باشید که اتریوم هم همین روند را دنبال خواهد کرد.

توئیت Satoshi Flipper درباره قیمت اتریوم

اگر بیت کوین بتواند مقاومت 9000 دلاری را که در حال حاضر گاوهای بازار با آن میجنگد، بشکند، این ارز دیجیتال پیشرو بازار میتواند راه را برای دیگر آلت کوین های بازار نظیر اتریوم هموار کند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط