قیمت اتریوم در آستانه شکستن الگوی نزولی 7 ماهه خود است

پیشبینی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم برای مدتی نسبتا زیادی در یک روند نزولی در حرکت بوده است. اما اکنون با پیشرفت‌هایی که بر روی بلاکچین این ارز در حال انجام است، معامله‌گران نسبت به این ارز بسیار خوشبین شده اند.

برخی از شخصیت‌های برجسته بازار مخالف اتریوم هستند. اکنون رقیبان اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم یعنی ترون و ایاس، اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم را از نظر تعداد تراکنش‌ها بر ثانیه، کاربران جدید و تعداد برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) پشت سر گذاشته‌اند. مقیاس‌پذیری و سرعت تراکنش‌ها در ترون و ایاس بسیار بالاتر از اتریوم است.

اما تیم اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم بیکار ننشسته‌اند و در تدارک اجرای اتریوم 2 هستند. بسیاری از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال به اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم 2 خوشبین هستند و معتقدند که اجرای آن منجر به جبران افت‌های قیمتی اخیر اتر خواهد شد. اما از دیدگاه تحلیل تکنیکال وضعیت چطور است؟

شکستن الگوی فالینگ وج 7 ماهه قیمت اتریوم

یکی از معامله‌گران فعال ارزهای دیجیتال در فضای توئیتر کاربر @IamCryptoWolf است که اخیرا دیدگاهش در مورد قیمت اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم را به اشتراک گذاشته است. در چارت منتشر شده توسط وی شاهد یک الگوی فالینگ وج هستیم که به نظر شکست آن تکمیل شده است. فالینگ وج یک الگوی قدرتمند صعودی است:

تحلیل قیمت اتریوم

این کاربر پیش‌تر نیز معتقد بود که اتریوم سرمایه‌گذاری دهه خواهد بود:

تحلیل قیمت اتریوم

یکی دیگر از کاربران توئیتر به شدت به قیمت اتریوم خوشبین است و معتقد است که چارت اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم در مقابل دلار به گونه‌ای است که وی مجاب شده بیت کوین خود را تبدیل به اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم کند. این کاربر که @Livercoin نام دارد، چارت اتریوم زیر را در توئیتر منتشر کرده است:

تحلیل قیمت اتریوم

نتیجه گیری قیمت اتریوم

بر اساس اعلام تیم توسعه‌دهنده اتریوم، اتریوم 2 در اواسط سال 2020 راه‌اندازی خواهد شد. بزرگترین تغییر ایجاد شده، تغییر سیستم اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) خواهد بود. در این حالت، دیگر ماینینگ از طریق سخت افزار برای دریافت اتر‌‌‌‌‌‌‌یوم معنا نخواهد داشت و این کار فقط از طریق نگهداری مقداری اتر امکان پذیر خواهد بود.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط