تحلیل قیمت اتریوم ؛ چه سطحی برای خرید مناسب خواهد بود؟

تحلیل قیمت اتریوم

برترین آلت کوین بازار از ریزش دیروز بیت کوین در امان نبود. قیمت اتریوم در حال حاضر 164 دلار است. چه سطحی برای خرید اتریوم مناسب خواهد بود؟

تحلیل قیمت اتریوم

در نمودار بالا چارت روزانه قیمت ا‌تریوم در برابر دلار آمریکا را مشاهده می‌نمایید. در رشد اخیر بازار، اتریوم توانسته بود به قیمت 180 دلار برسد. این در حالی بود که یک ماه پیش قیمت اتریوم برابر با 125 دلار بود و این یعنی حدود 50 درصد رشد در یک ماه.

اتریوم بر خلاف بیت کوین در شکستن خط روند نزولی 6 ماهه خود ناموفق بود و نسبت به آن ضعیف عمل کرد و با 10 درصد افت به 162 دلار رسید. قرار گرفتن میانگین متحرک 200 روزه (خط قرمز رنگ) اندکی بالای خط روند نزولی و روی قیمت 182 دلار باعث افزایش قدرت مقاومت این خط روند شد.

اما اکنون اتریوم وارد فاز اصلاحی شده است. بهترین سناریوی ممکن، افت ‌‌‌‌‌‌قیمت تا محدوده 154-158 دلار و واکنش به آن ناحیه است. قرارگیری میانگین متحرک 100 روزه (خط آبی رنگ) می‌تواند منجر به تحکیم این ناحیه حمایتی شود. در صورتی که قیمت بتواند در نهایت خط روند نزولی نشان داده شده در چارت را بشکند، با توجه به احتمال راه اندازی اتریوم 2 در سال 2020، باید انتظار رشد قیمتی بسیار بالایی را در این ارز دیجیتال داشته باشیم.

اما در چه حالت ما شاهد سناریوی نزولی خواهیم بود؟ محدوده حمایتی 150 دلاری بسیار برای اتریوم مهم است. اگر این محدوده نتواند قیمت را حمایت کند، باید منتظر قیمت‌های بسیار پایین‌تر برای ایجاد فرصت‌های خرید باشیم.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت ا‌‌‌‌‌تریوم است و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران عزیز است.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی با بیش از 50 درصد سود ظرف یک ماه گذشته
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال قیمت اتریوم و بیت کوین
https://t.me/irccgroup

آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

آموزش رایگان تحلیل فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط