تحلیل قیمت برترین آلت کوین بازار؛ بررسی رشد پارابولیک اتریوم

تحلیل قیمت اتریوم

نگه داشتن اتریوم از 45 روز پیش تاکنون منجر به رشد 100 درصدی سرمایه می‌شد. در این مطلب به تحلیل قیمت اتریوم پرداخته شده است.

در وصف ارزش پروژه اتریوم می‌توان پاراگراف‌ها نوشت. اما شاید همیشه قیمت بر اساس ارزش پروژه پیش نرود. همانطور که یک ماه پیش وقتی که بیت کوین و فورک‌های آن مقاومت‌های خود را یکی پس از دیگری می‌شکستند، اتریوم حرکت بسیار آرامی داشت و اصطلاحا از رشد بازار جا ماند. اما ورق برگشت. اکنون سرعت رشد اتریوم روز به روز بیشتر می‌شود. در واقع اتریوم در حال رشد به صورت پارابولیک است. به چارت پایین نگاهی بیندازید:

تحلیل قیمت اتریوم

همانطور که ملاحظه می‌نمایید، کف‌های جدید به جای این‌که خط روند صعودی قبلی را لمس نمایند، از جایی بالاتر از خط روند قبلی صعود مجدد را آغاز کرده و به عبارتی یک خط روند صعودی جدید با شیب بیشتر تشکیل می‌دهند. این همان معنی واقعی رشد پارابولیک است. هنگامی می‌توان گفت که رشد پارابولیک در تایم‌فریم مورد نظر به اتمام رسیده که قیمت خط روند صعودی قبلی خود را بشکند (خط نقطه چین آبی در چارت بالا).

ممکن است که رشد پارابولیک در تایم‌فریم‌های کوچک شکل گیرد و پس از شکسته شدن این رشد، قیمت وارد فاز اصلاحی شود. اما مجددا رشد قیمت پس از اصلاح کوتاه آغاز شود. همانند آنچه که در چارت بالا مشاهده می‌نمایید. در ابتدا اتریوم در چارت 2 ساعته (مستطیل هایلایت شده) یک رشد پارابولیک را ثبت کرد و در نهایت آن را شکست. سپس قیمت یک فاز اصلاحی کوتاه را طی کرد، و پس از آن مجددا رشد قیمت اتریوم آغاز شد. با کمی دقت، مشاهده می‌نماییم که این حرکات قیمتی در تایم فریم 2 ساعته در واقع بخشی از رشد پارابولیک اتریوم در تایم فریم 4 ساعته بوده و هست! به همین زیبایی.

این مطلب تحلیل قیمت اتریوم است و صرفا جنبه آموزشی داشته و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده خوانندگان عزیز است.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی با بیش از 50 درصد سود ظرف یک ماه گذشته
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroup

آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط