تحلیل قیمت اتریوم؛ چه قیمتی برای سرمایه‌گذاری در اتریوم مناسب است؟

تحلیل قیمت اتریوم

اولین شب زمستان 98 با رشد قیمت بیت کوین همراه بود. قیمت اتریوم نیز تحت تاثیر بیت کوین اندکی بالا رفت. در این مطلب به تحلیل قیمت اتریوم ، برترین آلت کوین بازار می‌پردازیم.

در این تحلیل سعی شده است که هر دو چارت ETHBTC و ETHUSDT بررسی شود. در قسمت اول به سراغ چارت ETHUSDT می‌رویم.

تحلیل قیمت اتریوم

همانطور که مشخص است، قیمت چند ماهی است که درون یک کانال نزولی در حرکت است. در هفته گذشته شاهد برخورد قیمت به کف کانال و رشد قیمت از آنجا بودیم. نکته حائز اهمیت این است که تنها نشانه برگشتی و حمایتی در آن نقطه همان کف کانال بود. لذا به نظر می‌رسد که ما بار دیگر شاهد رسیدن قیمت به کف کانال باشیم، جایی که وجود یک حمایت کلاسیک بتواند به برگشت روند کمک کند.

سطوح 110 دلاری می‌تواند برای سرمایه‌گذاری بسیار جذاب باشد. فراموش نکنیم که اتریوم 2 در سال 2020 اجرا خواهد شد و سیستم آن مبتنی بر اثبات سهام یا PoS است. در این حالت، سرمایه‌گذاران می‌توانند با نگهداری اتریوم در کیف پول اصلی آن، پاداش دریافت کنند. پس منطقی است که عرضه کاهش یابد و ما شاهد افزایش قیمت باشیم.

احتمالا در صورت رسیدن قیمت به 110 دلار تا یک ماه آینده، ما شاهد یک واگرایی مثبت با شاخص RSI باشیم که خود می‌تواند به تغییر روند قیمت کمک کند.

تحلیل قیمت اتریوم

چارت ETHBTC نیز سناریوی ذکر شده را تایید می‌کند. شرایط اندیکاتورها به گونه‌ای است که ممکن است برای مدتی ما شاهد رشد نسبت اتریوم به بیت کوین تا حدود 0.0188 باشیم. اما کماکان روند نزولی تا زمان رسیدن قیمت به یک حمایت معتبر ادامه خواهد داشت. برگشتن قیمت از سطح 0.0162 دلاری می‌تواند آغازی برای تشکیل یک الگوی کف دوقلوی قدرتمند در چارت روزانه اتریوم باشد.

به نظر می‌رسد که یک الی دو ماه دیگر فرصت بهتری برای سرمایه‌گذاری در اتریوم باشد. جایی که قیمت به حدود 110 دلار می‌رسد.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت اتریوم است و توصیه‌ای برای خرید یا فروش نیست.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط