شرکت مادر EOS دفتری در واشنگتن تأسیس خواهد کرد

EOS

تاسیس بنیاد جدید EOS

شرکت مادر EOS که Block.one نام دارد چهارمین دفتر بین ­المللی خود را در منطقه ­ی متروپلیتن واشنگتن تأسیس خواهد کرد. روز دوشنبه اول مهرماه شرکت Block.one اعلام کرد که دفتر جدیدی در ایالات متحده برای فعالیت­ هایش در ایالت ویرجینیا راه­ اندازی خواهد کرد. این دفتر حدود 170 کار تخصصی در سه سال آتی ایجاد می­کند.

مدیر اجرایی این شرکت، برندن بلومر، گفته است:

نزدیکی به پایتخت به ما کمک می­کند که به قوانین ارزهای دیجیتال در آمریکا نزدیک­تر باشیم. در حالی که خواسته­ ها برای فناوری­ های بر پایه ­ی بلاکچین در حال افزایش است، این گسترش راه­ های جدیدی برای جذب استعدادها باز می­کند.

فرماندار ویرجینیا، رالف نورثرن، اخیراً اذعان کرده که Block.one حدود 10 میلیون دلار در منطقه­ ی آرلینگتون سرمایه­ گذاری خواهد کرد. همچنین اظهار امیدواری کرده است که باز شدن دفتر این شرکت باعث بهبود اعتبار ویرجینیا در حوزه ­ی فناوری اطلاعات گردد.

هم­چنین Block.one در خبری در ماه خرداد گفته بود که پلتفرم رسانه ­ای اجتماعی جدیدی به نام Voice برای تمرکز روی فناوری­های بلاک چین راه ­اندازی خواهد کرد. با این اطلاعات در مورد این سرویس هنوز اندک است، به نظر می­رسد که این شرکت برای به دست آوردن دامنه­ ی Voice.com حدود 30 میلیون دلار هزینه کرده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط