ایلان ماسک مقدار دارایی بیت کوین خود را فاش کرد

ایلان ماسک بیت کوین

“ایلان ماسک” کارآفرین آمریکایی و مدیر شرکت‌های تسلا و اسپیس‌اکس طی گفتگویی با جی کی رولینگ در توئیتر مقدار دارایی بیت کوین خود را فاش کرد.

به گزارش کوین تلگراف، پس از توئیت روز گذشته جی کی رولینگ که طی آن از مردم خواسته بود او را با بیت کوین بیشتر آشنا کنند، ایلان ماسک کارآفرین آمریکایی و مدیر شرکت‌های تسلا و اسپیس‌اکس به وی واکنش نشان داد. وی در پاسخ به جی کی رولینگ گفت:

چاپ گسترده پول توسط بانک‌های مرکزی باعث شده است تا پول اینترنتی بیت کوین مورد توجه قرار بگیرد.

پس از این توئیت، ماسک مقدار دارایی بیت کوین خود را فاش کرد:

من کماکان صاحب فقط 0.25 بیت کوین هستم.

ایلان ماسک هنوز صاحب 0.25 بیت کوین است

پس از این اظهار نظر ایلان ماسک، برخی از افراد جامعه کریپتوکارنسی مدعی شدند که این ادعای ماسک درست نیست. دو هفته پیش بود که ایلان ماسک مدعی شد که در حال فروش تمام دارایی‌های فیزیکی خود است. اینکه با وجود این ادعا، ماسک هنوز 0.25 بیت کوینی را که سال گذشته از طرف دوست خود هدیه گرفته است را نفروخته، نشان دهنده دیدگاه مثبت وی در مورد بیت‌کوین است. ماسک همچنین در سال گذشته اظهار کرده بود که شرکت تسلا به سمت صنعت ماینینگ خواهد رفت.

ایلان ماسک در گذشته بارها نشان داده است که یکی از هواداران بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. آخرین اظهار نظر وی درباره ارزهای دیجیتال به اسفند سال 98 برمی‌گردد، جایی که وی مدعی شد دوج کوین بهترین ارز دیجیتال است. پیش‌تر نیز ایلان ماسک قسمت بیوگرافی توئیتر خود را به “مدیرعامل دوج کوین” تغییر داده بود که البته پس از اندکی وی این جمله را از توئیتر خود پاک کرد. به نظر می‌رسد که علت علاقه بیش از اندازه ماسک به دوج کوین، رابطه خوب وی با جکسون پالمر بیان‌گذار ارز دیجیتال دوج کوین است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط