اضافه کردن مبادلات اتمی ارز دیجیتال توسط کیف پول لجر

کیف پول لجر

کیف پول لجر مبادلات اتمی برگرفته از بلاکچین SWFT  را به اپلیکیشن لجر لایو اضافه میکند.

تولید کننده کیف پول سخت افزار لجر قصد دارد تا مبادلات اتمی ارز دیجیتال را که تحت پروتکل انتقال متقابل بلاکچین SWFT فعالیت میکند، در برنامه همراه لجر لایو خود ادغام کند.

مطابق با بیانیه مطبوعاتی که در تاریخ 8 اکتبر با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد:

کیف پول هایی که با بلاکچین SWFT ادغام شده اند، به کاربران خود اجازه می دهند تا بدون نیاز به ترک اپلیکیشن یا نگرانی در مورد آدرس ها، معاملات ارزی انجام دهند.

با این وجود هیچ تاریخی برای شروع ویژگی جدید لجر لایو ارائه نشده است. رامبل لان، بنیانگذار و مدیر اجرایی ارشد بلاکچین SWFT افزایش چشم گیر تقاضای چنین خدماتی را در آینده پیش بینی می کند:

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال از حدس و گمان به سمت استفاده در دنیای واقعی حرکت می کند، نیاز به تبدیل بین ارزها افزایش می یابد. در بلاکچین SWFT، ما معتقدیم که مبادلات و پرداخت ها یکی از اتفاقات مهم آتی است و ما اطمینان داریم که ابزارهای ما به شرکت هایی مانند لجر کمک می کنند تا با این تقاضای جدید سازگار شوند.

 

یک پلتفرم نقدینگی امن برای بلاکچینSWFT

در این بیانیه مطبوعاتی آمده است که لجر همچنین اعلام کرده است که SWFT از خدمات زیرساخت حاکمیت چند مجوزی کیف پول لجر خود استفاده خواهد کرد. به لطف این ادغام، با ایجاد یک پلتفرم نقدینگی امن برای بلاکچین SWFT و کاربران آن، دارایی هایی که توسط بلاکچین SWFT مدیریت میشوند، هم در حالت ثبات و هم در هنگام معامله ایمن خواهند بود.

 دمیتریوس اسکالکوتوس ، رئیس جهانی کیف پول لجر اضافه میکند که:

ما به بلاکچین SWFT آرامش خاطر می دهیم که ضمن اطمینان از دسترسی فوری و امن مشتریان به منابع مالی، دارایی آنها ایمن خواهد بود. بلاکچین SWFT پیامی واضح به جامعه خود فرستاده است و میگوید هنگامی که صحبت از امنیت باشد، سازش نخواهد کرد.

در طول انتشار، SWFT همچنین SWFT Pay را اجرا می کند، که یک پلتفرم مبادله و پرداخت سریع جامع و با دسترسی به کلیه کانال های پرداخت اصلی ارزهای دیجیتال با دسترسی 99.99 درصدی سیستم است.

طبق گزارش، این سرویس به کاربران خود اجازه می دهد تا مبلغ حدود 200 ارز دیجیتال را تبدیل کرده و با استفاده از بیش از 100 ارز دیجیتال مختلف پرداخت هایشان را انجام دهند.

همانطور که کوین تلگراف در ماه ژوئن گزارش کرده است، پروژه راه حل های ارزهای دیجیتال P-TO-P از اینترفیس خود برای مبادلات اتمی زنجیره ای متقابل بین بیت کوین، اتریوم و استبیل کوین دای در شبکه اصلی بهره برداری کرده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط