مدیرعامل کوین بیس: ارزهای دیجیتال میتوانند سیستم مالی باز ایجاد کنند

سیستم مالی باز مونرو و زی کش

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس معتقد است که ارزهای دیجیتال که تمرکز بر حریم خصوصی دارند، مانند مونرو (XMR) یا زی کش (ZEC) می‌توانند به ایجاد یک سیستم مالی باز کمک کنند.

در وب سایت Project Syndicate، آرمسترانگ در بخش اخبار مهمان تأکید می‌کند که سیاست‌گذاران آمریکایی فکر می‌کنند حفظ حریم خصوصی برای همه به معنای حفظ حریم خصوصی برای تروریست‌ها، فروشندگان مواد مخدر و پولشویی‌ها است.

اگر مذاکره در مورد رمزگذاری end-to-end به نتیجه برسد، اطلاعات مالی شخصی بهبود می‌یابد.

 مدیر اجرایی ارشد کوین بیس می‌گوید ارزهای دیجیتال می‌توانند با دسترسی جهانی، انتقال فوری صندوق، هزینه‌های پایین‌تر و حمایت بسیار زیاد از حریم خصوصی مصرف کننده به بهبود سیستم مالی باز فعلی کمک کنند.

ادعا می‌شود که پیشرفت‌های اخیر در فناوری‌های ارز دیجیتال حریم خصوصی مصرف کنندگان را به سطوح بالاتر نیز می‌برد و این مطمئناً بحث جنجال برانگیزی است.

مدیر عامل شرکت کوین بیس ادعا می‌کند که ارزهای دیجیتال متمرکز بر حریم خصوصی مانند زیکش و مونرو می توانند پروتکل‌های جدیدی به صورت سیستم مالی باز ارائه دهند که ناشناس بودن معاملات را تضمین می‌کند.

در حقیقت سایر ارزهای دیجیتال به عنوان مثال توسط جی پی مورگان، امکان ادغام معاملات خصوصی را از طریق پروژه‌ی بلاکچین که آن را کواروم نامیده‌اند، میسر می‌کند.

آرمسترانگ تأکید می کند:

این تغییر زمانی شبیه وب سایت‌هایی است که از HTTP به HTTPS به عنوان استاندارد جهانی منتقل می شوند که به مصرف کنندگان امکان می‌دهد که بدانند که اطلاعات آن‌ها به طور پیش فرض محافظت می شود.

پیش از این iHodl گزارش داده بود که مرجع پولی سنگاپور (MAS)، تنظیم کننده مالی این کشور، اعلام کرده است که ریپل، کوین بیس و بایننس می توانند خدمات خود را در مدت زمان محدود در کشور ارائه دهند بدون این‌که نیازی به اخذ مجوز مربوطه داشته باشند.

  در کانال تلگرام ایران کریپتوکارنسی عضو شوید تا از آخرین اخبار ارز دیجیتال و بلاکچین با خبر باشید.

1+
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط