فراهم شدن معاملات استلار در کوین بیس

استلار

وبسایت کوین بیس معامله استلار لومنز را در ایالت نیویورک فراهم می کند

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس واقع در آمریکا، مبادلات استلار لومنز را (XLM) برای کاربران واقع در نیویورک فراهم کرد. این صرافی در ۲۵ سپتامبر این اعلامیه را از طریق اکانت رسمی توییتر خود منتشر کرد. ساکنان ایالت نیویورک می توانند با استفاده از وبسایت و اَپ موبایل این سرویس، استلار لومنز خرید، ذخیره و ارسال کنند.

این شرکت اعلام کرد:

استلار لومنز (XLM) برای کاربران کوین بیس ساکن در نیویورک در دسترس قرار گرفته است. ساکنین نیویورک اکنون می توانند با ورود به اکانت خود در کوین بیس یا استفاده از اَپ های iOS و اندروید، XLM خرید، فروش، تبدیل، ارسال، دریافت یا ذخیره کنند.

قوانین سختگیرانه نیویورک در رابطه با ارزهای دیجیتال

ایالت نیویورک پس از معرفی BitLicense در آگوست ۲۱۰۵، به داشتن قوانین سختیگرانه در مورد ارزهای دیجیتال معروف شد. نیازمندی های این قانون باعث ترک این ایالات توسط بسیاری از شرکت های ارز دیجیتال و توقف خدمت رسانی به ساکنین شد که بعضی از آن با عنوان BitExodus یاد می کنند.

طبق گزارشهای اخیر کوین تلگراف، کوین بیس در حال بررسی امکان پشتیبانی از ارز دیجیتال تلگرام، Gram، و ۱۶ دارایی دیجیتال دیگر است. با این حال این صرافی اقرار کرد که شروع مبادلات این ارزها ممکن است همزمان با شروع پشتیبانی از آنها باشد.

طبق گفته های کوین بیس:

ما ارزهای جدید را بر اساس بررسی های قانونی، یکی پس از دیگری، و تحت نظارت ها و تاییدیه های لازم اضافه خواهیم کرد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط