بهترین پروژه‌های بلاکچین برای سرمایه گذاری بلند مدت

رتبه‌بندی بهترین پروژه‌های بلاکچین برای سرمایه گذاری بلندمدت ایاس و اتریوم

این لیست راهنمای خوبی برای یافتن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت می‌باشد. انتخاب ارز دیجیتالی که فاندامنتال قوی داشته باشد، یکی از بهترین موارد برای انجام یک سرمایه گذاری بلند مدت است. ایاس و اتریوم و ترون، بالاتر از بیت کوین قرار گرفته‌اند.

موسسه تحقیقاتی بلاکچین به سرپرستی مرکز اطلاعات و توسعه چین، هفدهمین شاخص ارزیابی جهانی تکنولوژی بلاکچین را در تاریح 10 آپریل منتشر کرد.

این شاخص، 37 پروژه بلاکچین شناخته‌شده در دنیای بلاکچین را مورد ارزیابی قرار داده‌است. به منظور مقایسه این پروژه‌ها سه معیار، تکنولوژی پایه، کارایی و خلاقیت در ایده ملاک ارزیابی قرار گرفته‌است. رتبه‌بندی نهایی براساس مجموع امتیاز کسب شده توسط پروژه‌ها در این سه زمینه می‌باشد. این رتبه بندی در انتخاب ارز دیجیتال به منظور سرمایه گذاری بلند مدت مفید خواهد بود.

بر اساس آخرین رتبه‌بندی، ایاس EOS بالاترین امتیاز را در بین سایر پروژه‌ها کسب کرده‌است. بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین بلاکچین در جهان، رتبه 14 را کسب کرده‌است. در رده‌بندی جدید، بیت کوین نسبت به شاخص قبل، سه پله نزول داشته و از رتبه 11 به رتبه 14 این شاخص رسیده است.

ایاس، ترون و اتریوم بالاتر از بیت کوین

در این رده‌بندی و همانند سال پیش، ایاس EOS و ترون Tron و اتریوم Ethereum سه بلاکچین برتر بوده که توانسته‌اند جایگاه سال گذشته خود را حفظ کنند. بر اساس معیار تکنولوژی پایه، ترون وIOST پس از ایاس در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

جالب است بدانید در این رده‌بندی، اگر تنها معیار کارایی پروژه را مدنظر قرار دهیم، اتریوم بهترین پروژه شناسایی شده است. ترون و Nebulas و Xiaoyi در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند. اما بر اساس معیار خلاقیت، بیت کوین، ایاس و اتریوم در جایگاه اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

عملکرد کلی برای سرمایه گذاری بلندمدت

بیت شیرز BitShares در میان سایرین یا یازده پله صعود، در جایگاه 13 این لیست قرار گرفته‌است. همچنین Big Zero ، Dash و NashChain رتبه خود را ارتقا داده و در جایگاه چهارم تا ششم قرار گرفته‌اند.

این لیست، یک راهنمای مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت در بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط