رشد ارز دیجیتال کاردانو در پی اعلام هاردفورک ماه آینده

بلاکچین و هاردفورک کاردانو

“چارلز هاسکینسون” بنیان‌گذار و مدیر بنیاد کاردانو و IOHK اعلام کرد که در اواسط فوریه 2020 (اواخر بهمن) شاهد یک هاردفورک در بلاکچین کاردانو خواهیم بود.

هاسکینسون از طریق پخش زنده تصویری در یوتیوب مدعی شد که الگوریتم اجماع کا‌ردانو از طریق یک هاردفورک در ماه آینده بروزرسانی خواهد شد. وی اظهار داشت طی این هاردفورک، پروتکل OBFT در شبکه بلاکچین کاردانو به اجرا در خواهد آمد:

به احتمال خیلی زیاد در فوریه شاهد اجرایی شدن OBFT از طریق هاردفورک خواهیم بود. در حال حاضر با صرافی‌ها در حال مذاکره هستیم تا تمام زیرساخت‌ها برای این هاردفورک مهیا باشد. مشکل خاصی وجود ندارد و به احتمال فراوان این هاردفورک در اواسط فوریه انجام خواهد شد.

هاسکینسون بیشتر از این در مورد هاردفورک آینده کا‌ردانو توضیحی نداد و مشخص نیست چه تغییرات دیگری در این بروزرسانی گنجانده شده است. البته وی اظهار نمود که مقدمات همگام‌سازی کیف پول سخت افزاری لجر با کیف پول رسمی کاردانو “Daedalus” تقریبا آماده است و به زودی انجام خواهد شد.

کاردانو در مسیر پیشرفت

به نظر می‌رسد که تیم کاردانو با تلاش مضاعف در حال پیشبرد اهداف پروژه خود هستند. اوایل هفته بود که خبر همکاری بلاکچین تجاری کاردانو “Emurgo” با دولت ازبکستان در رسانه‌های محلی منتشر شد. اگرچه اخبار مربوط به این اتفاق تاثیر قیمتی زیادی روی این ارز نداشت، اما این اتفاق می‌تواند یک پیشرفت بزرگ در بکارگیری بلاکچین باشد.

ماه گذشته نیز شبکه جدید کا‌ردانو تست شد و طی 24 ساعت جامعه این ارز مشارکتی معادل 5 میلیارد کوین در این آزمایش داشتند که نشان از حمایت فوق‌العاده هواداران این ارز دارد.

اکنون کاردانو با حدود رشد 50 درصدی نسبت به ماه گذشته با قیمت 4.6 سنت و ارزش بازار 1.19 میلیارد دلاری در رده یازدهم برترین ارزهای دیجیتال بازار دارد. رقیبان اتریوم شامل اتریوم، ایاس و ترون می‌باشند که همگی دارای رتبه بالاتری در بازار می‌باشند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط