پیش بینی صرافی بیتمکس درباره کاهش قیمت اتریوم در سال 2020

اتریوم صرافی بیتمکس

تیم تحقیقاتی صرافی بیتمکس معتقد است از آنجایی که قیمت اتریوم بالای 130 دلار پایدار و ثابت باقی مانده، زمان آن فرا رسیده است تا شورت های اتریوم خود را بپوشند. (جوک ساخته شده توسط این تیم به دلیل یکسان بودن کلمه ی “short” به معنای “شلوارک” و اصطلاح بازاری آن به معنای “شورت پوزیشن” یا “موقعیت فروش”).

صرافی بیتمکس، مقصد شماره یک افرادی که به دنبال معامله مشتقات ارزی دیجیتال هستند، اتریوم را به لیست پیش بینی های سال 2020 خود افزوده است. پلتفرم معاملاتی آقای آرتور هیز، مدیر اجرایی ارشد صرافی بیتمکس، در توئیت کنایه آمیز خود پیش بینی کرده است که قیمت اتریوم ، بزرگترین آلت کوین بازار، که سال 2019 را با ضرردهی به پایان رسانید، کاهش میابد.

شورت های اتریوم خود را بپوشید

توئیت bitmex research درباره پیش بینی کاهش قیمت اتریوم

اکانت توئیتری BitMEX Research، که به روزرسانی های بی طرفانه ای را در مورد توسعه اکوسیستم ارز دیجیتال ارائه می دهد، یقین دارد که زمان آن فرا رسیده است که حتی با وجود اینکه هوا سرد است، شورت های اتریوم خود را بپوشید. (همان جوک ذکر شده در بالا به معنای اینکه بهتر است در موقعیت فروش قرار بگیرید). خنده دارترین قسمت این پیش بینی کاهش قیمت این است که این اکانت، عکس یک شلوارک واقعی را بهمراه آرم اتریوم، در یک قاب شیشه ای قرار داده و زیر آن نوشته است: “در شرایط اضطراری شیشه را شکسته و شلوارک اتریوم را بپوشید”.

اتریوم شورت پوزیشن موقعیت فروش صرافی بیتمکس

پیش از این، سایت خبری U.Today نیز به دیگر پیش بینی های قیمت صرافی بیتمکس ازجمله بیت کوین پرداخته بود که برخلاف رویداد هالوینگ، قیمت بیت کوین در سال 2020 به بالای 15,000 دلار نخواهد رسید. در این میان، انتظار می رود قیمت ارز دیجیتال متیک (MATIC) که در اوایل ماه دسامبر 70 درصد ریزش کرده بود، 80 درصد دیگر کاهش یابد.

ویتالیک بوترین و ایلان ماسک

در نوامبر سال 2019، ایلان ماسک، مدیر اجرایی ارشد شرکت هوافضا SpaceX، با هدیه دادن یک جفت شلوارک به دیوید اینهورن، سرمایه گذار و فروشنده وفادار شرکت تسلا، به یکی از استادان به سخره گرفتن منتقدین خود تبدیل شد. این اتفاق زمانی افتاد که دیوید اینهورن، مدیر صندوق پوشش ریسک، در هنگام افزایش سهام شرکت تسلا، ضرر و زیان بزرگی را متحمل شد.

با توجه به اینکه از نظر تاریخی همیشه سه ماهه اول هر سال برای اتریوم خوب بوده، ممکن است تحقیقات صرافی بیتمکس پایان خوشی برای آنها نداشته باشد. به عنوان مثال، قیمت این آلت کوین برتر در ابتدای سال 2019، نزدیک به 52 درصد افزایش یافت و ممکن است این بار نیز اوضاع متفاوت نباشد.

در حال حاضر اتریوم با قیمت 135 دلار در بازار معامله میشود.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط