ریزش 5 درصدی قیمت بیت کوین در 3 دقیقه؛ قیمت مناسب خرید کجاست؟

تحلیل قیمت بیت کوین

ظهر امروز یکشنبه 29 دی ماه 98 شاهد ریزش 5 درصدی قیمت بیت‌کوین از 9000 دلار به 8550 دلار در سه دقیقه بودیم. اکنون به تحلیل قیمت بیت کوین پس از این ریزش می‌پردازیم.

تحلیل قیمت بیت کوین
نمودار روزانه بیت‌کوین

در نمودار بالا چارت روزانه قیمت بیت‌کوین را مشاهده می‌نمایید. همانطور که مشخص است، قیمت بیت کوین با یک مقاومت سنگین در محدوده 9200 دلار مواجه شد و نسبت به آن واکنش داد. جالب است که میانگین متحرک 200 روزه نیز در همین منطقه قرار داشت و بر قدرت مقاومت این سطح افزود.

چند روز پیش بود که قیمت موفق به شکستن خط روند نزولی 6 ماهه خود شد. پس از شکسته شدن این خط روند قیمت به بالا پرتاب شد و هیچگاه پولبک به این خط روند تکمیل نشد. اکنون به نظر می‌رسد محتمل‌ترین سناریو لمس مجدد این خط روند در قالب پولبک است. این احتمال می‌روند که این پولبک در ناحیه 7600-7800 دلار تکمیل شود، زیرا قدرت خریداران در این ناحیه بسیار بالا خواهد بود.

بنابراین ما در انتظار رسیدن قیمت به محدوده 7650-7850 جهت خرید مجدد خواهیم بود. در حال حاضر قیمت بیت‌کوین برابر با 8670 دلار آمریکا می‌باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین
نمودار 4 ساعته بیت‌کوین

همچنین در چارت بالا که نمودار 4 ساعته بیت کوین است مشاهده می‌فرمایید که الگوی رایزینگ وج تشکیل شده شکسته شده است. الگوی رایزینگ وج یکی از قویترین الگوهای نزولی است. لذا چارت 4 ساعته بیت کوین هم افت قیمت بیت کوین را تایید می‌کند.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت بیت کوین است و تصمیم بر خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران عزیز می‌باشد.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی با بیش از 50 درصد سود ظرف یک ماه گذشته
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroup

آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

آموزش رایگان تحلیل فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط