ریزش قیمت بیت کوین تا کجا ادامه خواهد داشت؟

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال در حال سپری کردن روزهای خونین هستند. اما ریزش قیمت بیت کوین تا کجا ادامه خواهد داشت؟

ریزش قیمت بیت کوین

در تصویر بالا، چارت 4 ساعته قیمت بیت کوین را مشاهده می‌نمایید. در تحلیل قبلی ذکر شد که در سناریوی نزولی، حمایت‌های محکمی در منطقه 9000 تا 9400 دلار قرار دارد.

پس از ریزش چند ساعت گذشته قیمت بیت کوین ، اکنون قیمت این ارز در منطقه حمایتی خود قرار دارد. آخرین امید بیت کوین برای حفظ روند صعودی دو ماهه خود، قیمت 8800 دلار است. در صورتی که این سطح حمایتی هم مانند سطوح پیشین شکسته شود، باید منتظر افت قیمت تا سطوح بسیار پایین‌تری باشیم. اما علی‌رغم قدرت ریزش بالای بیت کوین در چند ساعت گذشته، به نظر می‌رسد سطح حمایتی فعلی بتواند تا حدودی قیمت بیت کوین را حمایت کند.

اما چرا سطح حمایتی فعلی محکم است؟ اولا همانطور که در تحلیل قبلی به آن اشاره شد، ناحیه 9000 تا 9400 پر از سطوح حمایتی ریز و درشت است که توانسته است بارها در برابر روندهای قیمتی مقاوم باشد.

از طرفی، ما شاهد یک کانال قیمتی نزولی در تایم فریم 4 ساعته هستیم. این کانال نیز چند بار قیمت را درون خود نگه داشته است. بنابراین این بار نیز به نظر می‌رسد که قیمت به راحتی نتواند از پس این کانال قیمتی بر بیاید.

از طرفی یک حمایت محکم بر مبنای اندیکاتور ایچیموکو روی 8837 دلار قرار دارد که می‌تواند آخرین امید برای حمایت قیمت در برابر ریزش اخیر بیت کوین باشد.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت بیت کوین است و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران گرامی است.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی با بیش از 50 درصد سود ظرف یک ماه گذشته
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroup

آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط