رشد عجیب و 50 درصدی قیمت بیت کوین SV در یک روز!

قیمت بیت کوین اس وی

قیمت بیت کوین اس وی “Bitcoin SV” باز هم ثابت کرد که پیش‌بینی ناپذیر است! این بار با یک رشد 50 درصدی و رسیدن به قیمت 177 دلار در یک روز!

دو هاردفورک بحث برانگیز بیت‌کوین یعنی بیت کوین کش و بیت کوین اس وی، ظرف 24 ساعت گذشته به ترتیب 14 و 50 درصد رشد داشته‌اند و همین رشد کافی بود تا این دو ارز به عنوان پرسودترین ارز دیجیتال مطرح طی معاملات یک روز گذشته معرفی شوند. این مقدار رشد ارز BSV در میان هیچ یک از 100 ارز برتر بازار در روز گذشته دیده نشد.

قیمت بیت کوین کش اس وی sv

این اولین بار نیست که بیت کوین اس وی با رشد و افت های عجیب و غریبش، معامله‌گران را مبهوت می‌کند. اگر به تاریخچه قیمت این ارز نگاهی بیندازید، چندین رفتار مشابه با آن چه که امروز اتفاق افتاد را مشاهده می‌نمایید. به طور مثال در 29 می 2019، قیمت با یک رشد 100 درصدی از 120 دلار به 240 دلار رسید! یا روز 23 سپتامبر که قیمت با در هم شکستن حمایت های خود، از 120 دلار به 70 دلار رسید.

چه کسی پشت بیت کوین اس وی است؟

کریگ رایت کسی است که خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی می‌کند. وی با ارائه اسناد و مدارک مختلف سعی در اثبات ادعای خود دارد. او که فرد اصلی پروژه بیت‌کوین اس وی است، بارها از سوی جامعه ارزهای دیجیتال و بلاکچین متهم به جا زدن خود به جای ساتوشی ناکاموتو شده است، به طوری که برخی او را با لقب “Fake Satoshi” خطاب می‌کنند.

اما رشد روز گذشته بیت کوین اس وی به نظر می‌رسد که مرتبط با اسناد ارائه شده از سوی کریگ رایت و ماجرای Tulip Trust است.

با این حال، ظرف روزهای آینده مشخص خواهد شد که آیا این رشد یک رشد ادامه دار و آغاز روند صعودی این ارز و مقابله با رقیب اصلی خود یعنی بیت کوین کش خواهد بود یا صرفا یک پامپ و دامپ مشابه آنچه در گذشته در مورد این ارز دیده بودیم است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط