کمپانی بیت مین بزرگترین مزرعه استخراج بیت کوین و ماینینگ را راه اندازی میکند

استخراج بیت کوین ماینینگ

کمپانی بیت مین بزرگترین مزرعه استخراج بیت کوین و ماینینگ در جهان را در تگزاس راه اندازی کرد.

کمپانی چینی بیت مین سازنده دستگاه استخراج بیت کوین ، بزرگترین مزرعه ماینینگ بیت کوین را برای استخراج در شهر راکدیل، واقع در تگزاس افتتاح کرده است.

در انتشار خبری منتشر شده در 21 اکتبر، کمپانی بیت مین اعلام کرد که این پروژه به همراه منطقه توسعه شهری راکدیل و شرکت فناوری کانادایی DMG Blockchain Solutions انجام شده است. این شرکت تعهد می دهد که اقتصاد محلی را رونق می‌بخشد.

در این خبر، تأکید شدیدی بر همکاری با اقتصاد محلی راکدیل، واقع در شهرستان میلام، در شرق اوستین وجود دارد. تأسیسات در حال حاضر با ظرفیت فعلی 25 مگاوات ولی برای تأسیسات 50 مگاوات در دست ساخت می‌باشد، که در یک سایت 33000 هکتاری قرار دارد و می تواند در آینده به ظرفیتی بیش از 300 مگاوات گسترش یابد.

بنا به گزارش ها، این سایت متعلق به شرکت آلومینیوم آمریکا، Alcoa است و سابقاً به عنوان محل کارخانه ذوب آهن فعالیت می کرده است.

DMG که به منظور ارائه خدمات میزبانی و مدیریتی برای تسهیلات تگزاس، با کمپانی بیت مین همکاری خواهد کرد تا ظرفیت این مرکز را گسترش داده و از کارآیی عملیات استخراج بیت کوین و ماینینگ استفاده کند.

هر دو شرکت با همکاری کمیسیون نیروی کار محلی، به نام MDD  در شهر راکدیل، همکاری نزدیکی برای تیم واقع در محل تأسیسات خواهند داشت.

بیت مین گفت که متعهد است به دنبال تأمین کنندگان محلی شهر راکدیل برای پشتیبانی از کار ساخت و ساز در حال انجام باشد و همچنین انرژی مستقیماً از اپراتور شبکه برق شهری راکدیل، شورای قابل اطمینان الکتریکی تگزاس خریداری کند.

گذشته از بحث حمایت از اقتصاد محلی، کمپانی بیت مین در نظر دارد برنامه های آموزشی مربوط به فناوری بلاکچین و عملیات مرکز داده های استخراج بیت کوین را در مدارس منطقه راکدیل آغاز کند.

آنچه که برای برنامه های توسعه جهانی بیت مین اهمیت دارد

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، برنامه های کمپانی بیت مین برای سایت تگزاس برای اولین بار در آگوست 2018 اعلام شد.

در همان زمان، کمپانی بیت مین ادعا داشت كه انتظار می رود در دو سال اول 400 شغل محلی ایجاد كند و 500 میلیون دلار آن را به عنوان كل مبلغ سرمایه گذاری به طوری برنامه ریزی شده برای اقتصاد در طی دوره اولیه هفت ساله به حساب آورد.

در ماه  ژانویه، گزارش های محلی ادعا می کردند که این پروژه در حال کاهش بود و گزارش هایی از اخراج کارمندان و عملیات معلق شده بود. تصور می شد که شرایط نامساعد بازار دلیل این مسائل اعلام شده باشد.

کلینتون براون، مدیر پروژه راکدیل بیت مین، امروز اظهار داشت که راه اندازی این مرکز برای برنامه های توسعه جهانی بیت مین بسیار قابل توجه است و اینکه منابع انرژی پایدار و کارآمد دولت برای پشتیبانی از این مسئله برای رشد صنعت استخراج بیت کوین و ماینینگ در مقیاس اجتناب ناپذیر اقدامی اساسی خواهد بود.

 

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط