مدیر بایننس آمریکا: قرنطینه منجر به افزایش حجم معاملات بیت کوین در آسیا شده است

بایننس آمریکا

مدیر بایننس آمریکا مدعی شد که قرنطینه خانگی بر اثر ویروس کرونا منجر به افزایش حجم معاملات در آسیا شده است.

به گزارش کوین تلگراف، “کاترین کولی” مدیر سابق بخش نقدینگی ریپل و مدیر فعلی بایننس آمریکا طی مصاحبه‌ای با بلومبرگ مدعی شد که حجم معاملات بیت کوین و ارزهای دیجیتال در آسیا به سبب قرنطینه خانگی افزایش یافته است.

در ابتدای مصاحبه وی با بلومبرگ، کولی خاطر نشان کرد که همبستگی اخیر بیت کوین با شاخص S&P500 مقطعی است و نمی‌توان آن را برای آینده بسط داد. وی اظهار داشت که همه بازارها فعلا در حال تجربه چرخه CRIC هستند. چرخه CRIC عبارت است از بحرانی “Crisis” که توسط بازار پاسخ “Responce” داده می‌شود و در ادامه پس از پیشرفت‌هایی “Improvements” مجددا نارضایتی‌ها “Complacency” به بازار برمی‌گردد. 

بیت کوین در برابر شوک‌های زنجیره تامین در دنیای واقعی مقاوم است

مدیر بایننس آمریکا اظهار داشت که بازار ارزهای دیجیتال بر بستری سوار شده‌اند که می‌توان آن‌ها را در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز معامله کرد، فارغ از اینکه در چه محیطی قرار گرفته‌اید. این ویژگی منجر به این می‌گردد که مشکل از نظر زنجیره تامین در اینگونه بازارها ایجاد نشود.

کولی در مورد افزایش حجم معاملات بیت کوین در روزهای اخیر اظهار داشت:

در روزهای قرنطینه مجدا شاهد افزایش حجم معاملات در آسیا بودیم، من فکر می‌کنم وقتی دستورالعمل‌های سخت‌تری دریافت کنیم که به ما بگوید منظور از قرنطینه در آمریکا چیست، همین اتفاق در ایالات متحده نیز خواهد افتاد.

وی در انتها گفت:

به زودی خواهیم فهمید بیت‌کوین چیزی است که مردم فارغ از امنیت و نگرانی آمریکا و دنیا، می‌توانند با آن کار کنند.

بایننس آمریکا در سپتامبر 2019 (شهریور 98) راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون ارزهای مختلفی به پلتفرم معاملاتی آن اضافه شده‌اند. چند روز پیش نیز این صرافی طی اعلامیه‌ای خبر از اضافه شدن تزوس (XTZ) و یو اس دی سی (USDC) به پلتفرم خود داد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط