پشتیبانی صرافی بایننس از ارتقاء اتریوم

پشتیبانی صرافی بایننس از ارتقاء Muir Glacier شبکه اتریوم

صرافی ارز دیجیتال بایننس اعلام کرده است که جهت پشتیبانی از ارتقاء Muir Glacier شبکه اتریوم ، واریزی و برداشت به صورت اتریوم را برای مدتی به حالت تعلیق درخواهد آورد.

در تاریخ 30 دسامبر، صرافی بایننس اعلام کرد که به دلیل افزایش بلاک های شبکه اتریوم به 9،200،000 واحد که جهت اجرای ارتقاء شبکه انتخاب شده است، انجام واریزی و برداشت در این پلتفرم تا مدتی به حالت تعلیق درخواهد آمد.

معاملات اتریوم تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت

با اینکه معاملات اتریوم تحت تاثیر این روند قرار نمی گیرد، اما واریزی و برداشت ها به محض پایدار شدن ارتقاء شبکه دوباره به جریان خواهد افتاد. صرافی بایننس خاطرنشان كرده است که در رابطه با ازسرگیری واریزی و برداشت ها، اطلاعیه جداگانه ای را ارئه نخواهد كرد. این صرافی توصیه میکند که پیش از این ارتقاء، کاربران واریزی های خود را به صورت کامل انجام دهند:

لطفا پیش از افزایش ارتفاع بلاک شبکه اتریوم، زمان کافی را برای پردازش کامل واریزی های خود اختصاص دهید. ما کلیه الزامات فنی مربوط به تمام کاربرانی که در حساب های بایننس خود اتریوم دارند را برعهده میگیریم.

ارتقاء Muir Glacier کمتر از یک ماه پس از هاردفورک استانبول اجرایی میشود

در طرح پیشنهادی یکی از توسعه دهندگان اتریوم به نام جیمز هنکوک در تاریخ 22 نوامبر، پیش بینی می شود که Muir Glacier در اول ژانویه، با ارتفاع 9,200,000 بلاک در مین نت یا شبکه اصلی فعال شود. با توجه به زمان های متغیر بلاک، تاریخ دقیق این فعال سازی نیز ممکن است تغییر کند که البته آمار بلاک های ریل تایم و تایم زون ها را میتوانید در وب سایت Ethernodes.org مشاهده کنید.

طبق یکی از خبرهای کَت هِردِرز (Cat Herders) اتریوم، یکی از انجمن ها مختص توسعه شبکه اتریوم، ارتقاء Muir Glacier تنها یک پیشنهاد بهبود به نام EIP 2384 دارد. این طرح پیشنهادی جهت ایجاد تاخیر در بمب سختی شبکه اتریوم که قرار است در 4,000,000 بلاک یا نزدیک به 611 روز دیگر اتفاق افتد، طراحی شده است و عصر یخبندان اتریوم نیز نام دارد.

بمب سختی اتریوم مکانیسمی است که قرار است به تدریج روند تولید بلاک های جدید را پیچیده تر کند و سرانجام شبکه را به سمت یک الگوریتم اجماع اثبات سهام سوق دهد.

انجمن کت هِردِرز اظهار داشته است که اجرای ارتقاء Muir Glacier پس از ارتقاء استانبول در7 دسامبر، به دلیل مشکلاتی که در پیش بینی زمان بمب سختی وجود دارد، ضروری است. در این خبر آمده است که:

تخمین زمان شروع به کار بمب سختی دشوار است. در هنگام برنامه ریزی هاردفورک استانبول، ابتدا تخمین زده شد که بمب سختی تا اواسط سال 2020 اجرایی نشود. این امر حاکی از آن بود که میتوان با اطمینان خاطر این بمب سختی را تا بعد از هارفورک استانبول به تعویق انداخت. اما میبینیم که این تخمین ها اشتباه بوده اند.

به گفته انجمن کت هردرز، ارتقاء Muir Glacier تنها در شبکه تست نت راپستن (Ropsten) فعال می شود. به ماینرها و اپراتورهای نودهایی که از ارتقاء استانبول جا مانده اند و جزئی از بلاکچین فعلی اتریوم نیستند، توصیه می شود کلاینت های خود را در اسرع وقت به Muir Glacier ارتقا دهند. طبق اطلاعیه رسمی بنیاد اتریوم، نودها باید پیش از 30 دسامبر 2019 بروزرسانی می شدند.

در 16 دسامبر، صرافی بایننس نیز برای پشتیبانی از ارتقاء شبکه 2.0.2 الگورند، که یک شبکه بلاکچین غیرمتمرکز است که توسط شرکت مشهور حوزه بلاکچین American ساخته شده است، اقدام مشابهی را انجام داد.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط