جایزه 1 میلیون دلاری بایننس فیوچرز برای کاربران

تورنومنت معاملاتی بایننس فیوچرز

اطلاعیه تورنمنت معاملاتی بایننس فیوچرز تا سقف استخر جایزه 1 میلیون دلاری: در دوران نوسان شدید قیمت، حجم معاملات نیز افزایش میابد و چند هفته اخیر هم از این قضیه مستثنی نبوده است. بایننس که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال پیشرو در جهان است، یک تورنمنت معاملاتی ترتیب داده که در آن کاربران میتوانند باهم تشکیل تیم داده و به صورت مشترک در استخر جایزه‌ای که میتواند تا سقف 1 میلیون دلار بایننس کوین (BNB) رشد کند، رقابت کنند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که از آنجایی که در معاملات آتی و دارایی‌های لوریج دار ریسک ازدست دادن سرمایه بسیار زیاد است، به کاربران تازه وارد پیشنهاد نمیشوند.

تورنمنت معاملاتی بایننس فیوچرز

بایننس فیوچرز به یکی از صرافی‌های پیشرو تبدیل شده که کاربران میتوانند دارایی‌های دیجیتال مختلفی را با لوریج‌های بالا معامله کنند. در دوران نوسان شدید قیمت، صرافی بایننس تصمیم گرفته که این فرصت را فراهم کند تا تریدرها جوایز اضافی کسب کنند.

این تورنمنت از تاریخ 10ام تا 25ام آوریل برابر با 22 فروردین لغایت 6 اردیبهشت 1399 برگزار میشود و بسته به تعداد مراجعه کنندگان، این استخر جایزه پویا تا سقف 1 میلیون دلار بایننس کوین ارزش خواهد داشت. هرچه تعداد افراد مراجعه کننده بیشتر باشد، جایزه نیز بزرگتر خواهد بود.

تمامی تیم‌هایی که با قراردادهای دائمی در طول این تورنمنت معاملاتی بایننس فیوچرز معامله خواهند کرد براساس کل سود تتر (USDT) تیم رتبه بندی میشوند. پیش از شروع این رقابت، هر کاربر در هر تیم باید حداقل 10 تتر (USDT) موجودی داشته باشید.

با استفاده از این لینک میتوانید یک تخفیف 10 درصدی در تمامی کارمزدهای بایننس فیوچرز دریافت کنید. اگر در حال حاضر کاربر بایننس هستید نیز میتوانید یک حساب کاربری در بایننس فیوچرز ایجاد کرده و از با استفاده از کد cryptopotato از این تخفیف 10 درصدی بهره‌مند شوید.

هرکدام از تیم‌ها باید یک لیدر برای خود انتخاب کنند که 30% از کل جایزه تیم به وی تعلق خواهد گرفت. 10 نفر از اعضای برتر تیم نیز 20% از جایزه باقی مانده و باقی اعضاء 50% از کل جایزه تیم را دریافت خواهند گرفت. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که تنها اعضاء تیم‌هایی 50,000 دلار تتر حجم معاملاتی داشته باشند از این درصد جوایز بهره‌مند خواهند شد.

لیدر تیم‌ها نیز از تاریخ 26ام مارس تا 10ام آوریل برابر با 7 فروردین لغایت 22 فروردین مهلت دارند تا به عنوان لیدر ثبت نام کنند. دیگر اعضاء نیز از این تاریخ تا پایان تورنمنت فرصت ثبت نام دارند.

 بازگشت سرمایه (ROI) روزانه به مبلغ 5,000 دلار از استخر جایزه

علاوه بر جایزه اصلی اسختر پویا در تورنمنت معاملاتی بایننس فیوچرز ، صرافی بایننس یک جایزه 5,000 دلاری به ارزش بایننس کوین را در رقابت ROI روزانه ترتیب داده است. تمامی کاربرانی که در این رقابت شرکت میکنند بر اساس ROI یا بازگشت سرمایه روزانه تتر (USDT) خود در معاملات بایننس فیوچرز رتبه بندی میشوند.

این رقابت در 15 مرحله صورت میگیرد و هر مرحله 24 ساعت به طول می‌انجامد و از ساعت 12 نیمه شب به وقت ساعت هماهنگ جهانی برابر با 04:30 صبح ایران، در تاریخ 10 ام آوریل برابر با 22 فروردین 1399 آغاز خواهد شد.

نفر اول این رقابت 2,000 دلار توکن بایننس کوین، نفر دوم 1,000 دلار بایننس کوین و نفر سوم 500 دلار بایننس کوین برنده و برای نفرات 4ام تا 10ام استخری به مبلغ 1,500 دلار بایننس کوین بین آنها تقسیم خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آموزش انواع سفارش‌ها در صرافی بایننس

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط